Huis te huur - Astene

1 zoekertjes (1 - 1)
1 300 €

9800 Astene

Deze halfopen nieuwbouwwoning is gelegen in een volledig nieuwe, groene verkaveling te Astene (Deinze), ideaal voor jonge gezinnen. De wijk ligt dichtbij horeca, winkels, fietssnelweg F7 én in de verkaveling is een speelpleintje met groene ontmoetingsplaats voorzien. Op het gelijkvloers bevindt zich een inkomhal met apart gastentoilet, een leefruimte met grote raampartijen en aansluitend een volledig uitgeruste, strakke keuken: kookplaat, oven, microgolfoven, ijskast, diepvriezer en vaatwasmachine allen van AEG. Naast de keuken is een ruime wasplaats voorzien met waterfilters en waterverzachter. verder is er ook een ruime garage voor één wagen. De eerste verdieping biedt 3 slaapkamers, een badkamer uitgerust met een ligbad, inloopdouche en dubbele lavabo. Ook op deze verdieping is een apart toilet geïnstalleerd. Een mooie troef is de grote zolderverdieping die volledig is afgewerkt als extra slaapkamer of polyvalente ruimte. Op de zolderverdieping bevindt zich ook de technische ruimte waar de ventilator unit is geplaatst. Tot slot is er de aangelegde tuin met terras én tuinhuis helemaal afgesloten. Dankzij de zeer energiezuinige maatregelen: verwarming met warmtepomp, zonnepanelen en volledig geïntegreerd ventilatiesysteem D heeft de woning een e-peil 30. Het huis is volledig afgewerkt en geschilderd. Laminaat op de verdiepingen wordt ook voorzien en ook de tuin met afsluiting zal nog worden aangelegd. De instapklare woonst zal vrij zijn vanaf 01/02/2026 met een maandelijkse huurprijs van 1.300 euro. Worden jullie de nieuwe inwoners van deze prachtige woning? U kan ons bereiken via email of maak een afspraak. Meer weten?

3 Slaapkamer(s) 192 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen

We hebben slechts een paar zoekertjes gevonden die overeen komen met uw zoekcriteria.

Maak een e-mail alert om op de hoogte te blijven van nieuwe zoekertjes die aan uw criteria voldoen!

Hieronder zijn nog enkele interessante adressen te vinden in de buurt van Astene (9800).

1 350 €

9800 Deinze

Op zoek naar een ruime gezinswoning, dan is deze woning misschien wel iets voor jou. Deze prachtige woning van 300 m² bewoonbare oppervlakte ligt in een rustige, doodlopende straat en biedt ultieme rust en comfort. Troeven van de woning: ✔ Gelegen in een doodlopende straat – rust en privacy gegarandeerd ✔ Ruime living van 40 m² met veel lichtinval ✔ Bureau – perfect voor thuiswerk of hobbyruimte ✔ Aparte keuken met alle comfort ✔ 4 ruime slaapkamers en een vernieuwde badkamer ✔ Garage voor extra gemak ✔ 30 zonnepanelen – energiezuinig wonen Interesse? Plan een bezoek met onze vastgoedadviseur Simon Coens: ### ### ### Meer weten?

4 Slaapkamer(s) 300 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 9 232 21 50
900 €

9800 Deinze

Ruime woning op rustige, landelijke ligging te Deinze. Deze verzorgde woning is gelegen aan de Aaltersesteenweg 64 in Deinze, in een rustige en landelijke omgeving met vlotte verbinding naar omliggende gemeenten en voorzieningen. Dankzij deze aangename ligging geniet je van rust en privacy, terwijl winkels, scholen en invalswegen zich op korte afstand bevinden. De woning beschikt over een tuin en alle hedendaagse comfort. Troeven: - Rustige, landelijke ligging - Tuin aanwezig - Voorzien van alle gemakken - Parking voor de deur - Vlotte bereikbaarheid Indeling: - Begane grond: Inkomhal, apart toilet, leefruimte en keuken - 1ste verdieping: badkamer, slaapkamer 1, slaapkamer 2 - Zolder Informatie: Huurprijs: € 900 per maand Huurwaarborg: 3 maanden huur Extra kosten: aandeel huurder in de plaatsbeschrijving Beschikbaarheid: vanaf 01/04/2026 EPC: C Interesse? Neem contact op met ons kantoor op het nummer ### of via ### Meer weten?

2 Slaapkamer(s) 152 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 9 227 08 90
2 450 €

9810 Nazareth

Deze volledig gerenoveerde woning beantwoordt aan al uw wensen: een goed EPC (vloerverwarming, warmtepomp, zonnepanelen, zonneboiler), heel veel ruimte, alarm, inbouwkasten, geluidswerende beglazing, inbouw ledverlichting, mooie tuin met grote terrassen en een maairobot...alles luxueus afgewerkt! De indeling is als volgt: Via de poort krijgt u toegang tot enerzijds de garage met fietsenberging en anderzijds de kantoorruimte en de traphal naar het bovenliggende woongedeelte. De ruimte beneden kan nog naar wens ingedeeld worden maar er is ruimte voor een wachtzaal, berging en een kantoor/praktijk. Aanpalend is er een groot terras en een tuin met zicht op de velden. De droge kelder kan ook als berging gebruikt worden. Op de eerste verdieping vinden we een lichtrijke living die paalt aan een enorm terras. De volledig uitgeruste open keuken (frigo, vaatwas, inductievuur, combi-oven van Miele) staat in verbinding met een grote eetplaats en een afzonderlijke wasplaats met aansluiting voor de wasmachine en heel veel opbergruimte. Op de 2e verdieping zijn er nog 3 slaapkamers, waarvan één met een ensuite badkamer en 2 met een gedeelde badkamer. Ook hier is overal voorzien in ingemaakte kasten. Voor het huis zijn er 3 parkeerplaatsen maar langs de rijbaan is er nog extra parkeerruimte. Door de goede EPC score en waterrecuperatie zullen uw EGW kosten heel laag zijn! Onmiddellijk vrij. Bij een bezoek zal u de mooie en luxueuze afwerking kunnen ondervinden! Neem contact op met An De Wilde ### of ### . Meer weten?

3 Slaapkamer(s) 288 2 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 9 220 50 00
875 €

8700 Aarsele

Maak uw bezoek nog eenvoudiger! Vul vooraf de huurdersfiche in en stuur deze naar ### . Daarna nemen wij contact met u op om een afspraak ter plaatse te plannen. De fiche vindt u terug onder de downloads. Alvast bedankt! Deze gerenoveerde woning is gelegen in het centrum van Aarsele, op een uitstekende locatie vlakbij Tielt, Ruiselede en Deinze. Alle nodige voorzieningen bevinden zich in de directe omgeving en er zijn parkeermogelijkheden voor de woning. U komt de woning binnen in de ruime leef- en eetruimte, waar u ook de volledig ingerichte keuken terugvindt, voorzien van alle toestellen. Deze leefruimte geeft rechtstreekse toegang tot het terras en de garage. Verder omvat het gelijkvloers een extra kamer, ideaal als bureau of slaapkamer. Daarnaast is er een praktische wasplaats, uitgerust met een douche en aansluiting voor wasmachine en/of droogkast, evenals een apart gastentoilet. De woning beschikt over een inpandige garage met handige opbergrekken. Via de vaste trap bereikt u de eerste verdieping, waar u uitkomt in de zeer ruime nachthal, perfect in te richten als bureau- of speelruimte. Op deze verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en een badkamer met ligbad, toilet en dubbele lavabo. Verder is er nog een zolderverdieping en een kelder, wat zorgt voor extra bergruimte. Achteraan de woning bevindt zich een privaat terras/stadskoertje. Vooraan de woning zijn er parkeermogelijkheden aan de voorgevel. PLUSPUNTEN: * LIGGING * RUIM * 3 SLAAPKAMERS * GARAGE * TERRAS Meer weten?

3 Slaapkamer(s) 176 2 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 51 66 03 92
895 €

9880 Lotenhulle

Maak uw bezoek aan ons nog eenvoudiger! Vul vooraf de huurdersfiche in en mail deze naar ### . U vindt de fiche terug bij de downloads. Na ontvangst nemen wij contact op om een bezoek ter plaatse in te plannen. Deze prachtig gerenoveerde rijwoning is gelegen in het hartje van Lotenhulle, op een boogscheut van winkels, school en openbaar vervoer. Een instapklare woning waar ruimte, comfort en praktische indeling centraal staan! U komt binnen in de ruime woonkamer die dankzij haar oppervlakte perfect kan opgedeeld worden in een gezellige leef- en eetruimte. Aansluitend bevindt zich de ingerichte keuken, voorzien van oven | keramische kookplaat | dampkap | vaatwasmachine | koelkast én een aansluiting voor de wasmachine. Vanuit de leefruimte kan u naar de achterinkom, waar toegang wordt verleend tot de eerste badkamer (voorzien van een inloopdouche | toilet en lavabomeubel). Verder heeft u toegang tot de dubbele inpandige garage, waar zich ook een ruime berging bevindt met diepvries. Via een vaste trap in de garage bereikt u de zolderverdieping, ideaal als extra opslagruimte. De vaste trap in de achterinkom brengt u naar de eerste verdieping. Hier komt u terecht in een royale nachthal die perfect dienst kan doen als bureauruimte of hobbyhoek. Verder zijn er twee volwaardige slaapkamers én een tweede badkamer (voorzien van een douche | toilet en lavabomeubel). Aan de achterzijde van de woning is er een gezellig terras. PLUSPUNTEN: * VOLLEDIG GERENOVEERD * RUIM * ENERGIEZUINIG * LIGGING * DUBBELE GARAGE Meer weten?

2 Slaapkamer(s) 194 2 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 51 66 03 92
925 €

8720 Dentergem

Maak uw bezoek aan ons nog eenvoudiger! Vul alstublieft vooraf de huurdersfiche in en stuur deze naar ### . Wij nemen daarna contact met u op om een afspraak ter plaatse te plannen. U kunt de fiche vinden onder de downloads. Alvast bedankt! Deze recent volledig gerenoveerde woning is centraal gelegen in Dentergem, op wandelafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer, en straalt klasse en comfort uit. Deze woning is onmiddellijk beschikbaar. U komt binnen via de inkomhal. Vooraan op het gelijkvloers vindt u een eerste kamer, ideaal als slaapkamer, bureauruimte of hobbykamer. Vervolgens komt u in de ruime leef- en eetruimte met grote raampartijen die voor veel lichtinval zorgen. Aansluitend bevindt zich de moderne keuken, uitgerust met oven, keramische kookplaat, dampkap, koelkast en voorzien van aansluitingen voor microgolfoven en vaatwasser. Naast de keuken is er een praktische berging met aansluiting voor de wasmachine. Op het gelijkvloers is er bovendien een gastentoilet. Via de vaste trap bereikt u de eerste verdieping, waar u twee ruime slaapkamers en een extra kamer vindt, ideaal in te richten als bureel. Daarnaast is er de stijlvolle badkamer met ligbad, dubbele lavabo en toilet. De vaste trap leidt u verder naar de ruime zolder, perfect in te richten als polyvalente ruimte, speelkamer of extra slaapkamer. Buiten geniet u van een gezellige binnenkoer. Verder is er nog een aparte berging, ideaal voor opslag of fietsen. Er is tevens een droge kelder aanwezig. PLUSPUNTEN: * RECENT VOLLEDIG GERENOVEERD * CENTRALE LIGGING * VOLLEDIG GESCHILDERD * HOOGWAARDIGE AFWERKING * RUIM * GEZELLIGE BINNENKOER Meer weten?

3 Slaapkamer(s) 178 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 51 66 03 92
1 090 €

8700 Aarsele

Maak uw bezoek nog eenvoudiger! Vul vooraf de huurdersfiche in en stuur deze naar ### . Daarna nemen wij contact met u op om een afspraak ter plaatse te plannen. De fiche vindt u terug onder de downloads. Alvast bedankt! Deze energiezuinige charmante woning is gelegen in het hartje van Aarsele. Dit op een ideale locatie dichtbij scholen, winkels en de verbindingsweg Tielt - Deinze. De woning komt vrij vanaf 01/02/2026. U komt deze gezellige woning binnen via de inkomhal. Die biedt u toegang tot de twee slaapkamers op het gelijkvloers en de woonkamer. De lichtrijke woonkamer is ingedeeld in een zithoek en eethoek. Er is centrale verwarming, alsook een houtkachel! Aansluitend is de gesloten ingerichte keuken met volgende toestellen: oven | vaatwasmachine | elektrische kookplaat | dampkap en frigo. Via de keuken kan u de tuin betreden. De tuin is voorzien van verschillende gezellige plaatsjes om lang na te genieten van warme zomerdagen. Er is voldoende opbergmogelijkheid in de tuinhuizen. Ook is er plaats voorzien om uw hout te stappelen. Verder omvat dit gelijkvloers een badkamer met ligbad | douche | lavabo en toilet EN een apart gastentoilet met handenwasser. Op het verdiep bevinden zich twee slaapkamers met ingemaakte kasten en bureaumeubel. De kamers zijn voorzien van veluxramen met verduistering. Verder is er nog een bureau en een badkamer met douche | toilet en lavabo. Ook hier werden ingemaakte kasten voorzien! Op het verdiep is er overal centrale verwarming voorzien. Tevens heeft de woning een praktische geïsoleerde opbergzolder! Tot slot is de woning voorzien van zonnepanelen! In de straat is er voldoende parkeergelegenheid. PLUSPUNTEN: * GEÏSOLEERD - DUBBEL GLAS - ENERGIEZUINIG * ROLLUIKEN AANWEZIG * ZONNEPANELEN * GEZELLIGE, GROTE TUIN * CENTRALE LIGGING Meer weten?

4 Slaapkamer(s) 174 2 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 51 66 03 92
1 190 €

8720 Dentergem

Nieuwbouw KMO-unit/magazijn met drie parkeerplaatsen te huur in Dentergem Deze nieuwbouw KMO-unit/magazijn (305m²) met drie parkeerplaatsen is gelegen nabij het centrum van Dentergem. Op een uiterst commerciële ligging en met uitstekende bereikbaarheid naar Tielt, Deinze én Waregem is dit de ideale ligging voor uw bedrijf! TROEVEN ·Oppervlakte: 305 m² ·Uiterst zichtbare locatie met uitstekende bereikbaarheid ·Automatische sectionale poort ·Elektriciteit en verlichting reeds voorzien ·Grote raampartijen in aluminium schrijnwerk ·Lichtstraat ·Gepolierde betonvloer (max. belasting 3ton/m²) ·Geïsoleerde prefab betonpanelen ·Vrije hoogte van 6,3m ·Dakstructuur: geïsoleerd steeldeck voorzien voor het plaatsen van zonnepanelen ·RWA regenwaterput EXTRA INFORMATIE ·Huurprijs 1.190 Euro + 50 euro syndic ·Incl. 3 autostaanplaatsen ·Excl. privatieve en gemeenschappelijke kosten, OV en registratie ·Onmiddellijk vrij Voor meer informatie of een bezoek, contacteer Ellen: ### of ### Meer weten?

305
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 9 227 08 90
1 150 €

8740 Egem

Maak uw bezoek aan ons nog eenvoudiger! Vul alstublieft vooraf de huurdersfiche in en stuur deze naar ### . Wij nemen daarna contact met u op om een afspraak ter plaatse te plannen. U kunt de fiche vinden onder de downloads. Alvast bedankt! Deze instapklare half open bebouwing is gelegen in het knusse Egem. Deze woning biedt een rustige en centrale ligging, dicht bij bakker, slager, winkels, scholen, enz... Bij binnenkomst in de inkomhal vindt u een apart gastentoilet. De lichtrijke zithoek (19 m²) gaat naadloos over in de eethoek en de open, volledig ingerichte keuken (23,50 m²). Deze keuken is voorzien van een kookplaat, dampkap, spoelbak, vaatwasser, oven en koelkast, met directe toegang tot de tuin. Aansluitend is er een praktische wasplaats/berging (4 m²) en een inpandige garage (20 m² | automatische poort). Op de eerste verdieping zijn er drie ruime slaapkamers (16 m², 13 m² en 12,5 m²) te vinden, samen met een stijlvolle badkamer (dubbele lavabo met meubel, ligbad, inloopdouche) en een apart toilet. Daarnaast is er een zolderverdieping toegankelijk via een handige vouwtrap. De woning beschikt over een ruime aangelegde tuin, volledig omheind met diverse terrasjes waarbij U op elk moment van de dag kan genieten! Tevens is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. PLUSPUNTEN: * PERFECT INSTAPKLAAR * ENERGIEZUINIG | A-label | ZONNEPANELEN * TUIN * INPANDIGE GARAGE Meer weten?

3 Slaapkamer(s) 222 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 51 66 03 92
1 395 €

9000 Gent

Bezoekmoment woensdag 21 Januari '26 tussen 16u30 en 18u mits het maken van een afspraak, dit kan online of via ### / ### woning is gelegen in een rustige zijstraat van de Vlaanderenstraat, pal in het centrum van Gent. Dankzij deze ligging geniet je van een vlotte bereikbaarheid en alle stedelijke voorzieningen op wandelafstand.De woning telt 4 gelijkwaardige slaapkamers, telkens één per verdieping (gelijkvloers tot en met verdieping 3). Dit maakt het pand bijzonder geschikt voor co-housing (maximaal 4 partijen) of als gezinswoning met extra ruimtes die flexibel kunnen worden ingericht als bureau, hobbykamer of leefruimte.De keuken bevindt zich in de kelder en is praktisch ingericht. Op verdieping 1 is er een douche, op verdieping 2 een tweede toilet. Achteraan het gelijkvloers bevinden zich een wasplaats en een apart toilet.De centrale ligging is een grote troef: winkels, supermarkten, openbaar vervoer en tal van horecazaken bevinden zich in de onmiddellijke omgeving. Ook fitnesscentra, scholen en parken zijn vlot bereikbaar per fiets of te voet. Station Gent-Dampoort en het historisch centrum liggen op korte afstand, wat de woning interessant maakt voor wie werkt in en rond Gent. Mobiscore van maar liefst 9,5/10!Parkeren kan eenvoudig in de buurt met een bewonerskaart.Een praktische woning met een sterke ligging, ideaal voor wie centraal wil wonen met alles binnen handbereik.Domicilie verplicht! Geen studentenhuisvesting.Huurprijs: €1.395,00 / maandBeschikbaar: overeen te komen Meer weten?

4 Slaapkamer(s) 138 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 9 395 05 40
1 100 €

9270 Laarne

Te huur Laarne, Keistraat 8 Huurprijs: 1.100/maand Onmiddellijk beschikbaar In een rustige en aangename omgeving in Laarne bevindt zich deze ruime en verzorgde woning, ideaal voor gezinnen of wie extra ruimte zoekt. ·4 slaapkamers, waarvan 1 doorloopkamer · Grote tuin, perfect voor ontspanning en buitenleven · Goed EPC · Badkamer op het gelijkvloers met dubbele lavabo en ligbad · Praktische voorzieningen zoals kelder en berging Deze woning combineert ruimte, comfort en een gunstige ligging met vlotte bereikbaarheid van alle nodige voorzieningen. Interesse? Neem gerust contact op via ### Kijkmoment voorzien op vrijdag 23 januari. Meer weten?

4 Slaapkamer(s) 135 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 9 367 90 67
1 100 €

9690 Kluisbergen

Ruime woning met tuin en bijgebouwen op zeer rustige ligging te Kluisbergen. Deze woning werd afgewerkt met rustieke materialen en bestaat uit een inkomhall, toilet, ruime leefruimte met haardcassette, geïnstalleerde keuken, wasplaats en bergruimte. Boven bevinden zich een overloop, 4 slaapkamers, badkamer met inloopdouche en bureau. Kelder aanwezig.Mooi aangelegde tuin met zicht op landerijen.Bijgebouwen en carport. Centrale verwarming op stookolie.Vrij vanaf 1 april 2026Interesse? Contacteer Immo Roman: ### Meer weten?

4 Slaapkamer(s) 248 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 485 53 17 16
2 000 €

9880 Aalter

Deze prachtige goed onderhouden ruime woning/ villa is gelegen in de mooie gemeente Aalter en is omgeven door een ruime tuin. Met 8 slaapkamers en een bewoonbare oppervlakte van 350.00m² biedt deze woning meer dan genoeg ruimte voor een groot gezin of om gasten te ontvangen. Ook mensen die soort van co-housing zouden doen voor lange termijn mogen zich tot ons richten. De villa beschikt over 2 badkamers en 5 parkeerplaatsen, waardoor het comfort en gemak biedt voor alle bewoners en bezoekers. De ruime tuin biedt de mogelijkheid om heerlijk buiten te ontspannen en te genieten van de natuur. De ligging van deze woning is ideaal voor wie op zoek is naar rust en privacy, maar toch ook dicht bij alle voorzieningen wil zijn. Met goede verbindingen naar de omliggende steden en dorpen, is deze villa de perfecte combinatie van landelijk wonen en stedelijke bereikbaarheid. Kortom, deze prachtige villa in Aalter biedt alles wat je maar kunt wensen in een woning: ruimte, comfort, privacy en een mooie omgeving. Vraag vandaag nog uw bezoek aan ter plaatse via Vagenende Yüksel - ### Meer weten?

8 Slaapkamer(s) 350 2 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 9 374 65 25
950 €

8740 Pittem

Maak uw bezoek aan ons nog eenvoudiger! Vul alstublieft vooraf de huurdersfiche in en stuur deze naar ### . Wij nemen daarna contact met u op om een afspraak ter plaatse te plannen. U kunt de fiche vinden onder de downloads. Alvast bedankt! Deze gezellige woning is centraal gelegen in Pittem. Dit op wandelafstand van de basisschool, winkels, bakker, slager, ..... De woning is onmiddellijk vrij. U komt binnen via de ruime inkomhal met trappenhal. Deze biedt U toegang tot de leefruimte met open ingerichte keuken. De keuken omvat: koelkast | elektrische kookplaat | oven | vaatwasser | microgolfoven. Naast de keuken is er de praktische berging. Via een opdraaiend raam kan u via de trap naar het ruime terras met buitenberging. Tevens is hier een handige berging met aansluiting voor een wasmachine. Verder omvat de eerste verdieping nog een gastentoilet. Het tweede verdiep omvat 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, lavabo met meubel en douche. Ook dit verdiep is voorzien van een apart toilet en een berging. Vervolgens is er op het derde verdiep nog een polyvalente ruimte die kan dienen als master bedroom of als bureel. De woning is voorzien van een carport met elektrische sectionale poort en staanplaats. PLUSPUNTEN: * CENTRALE LIGGING * INSTAPKLAAR * ENERGIEZUINIG * CARPORT + STAANPLAATS Meer weten?

3 Slaapkamer(s) 177 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 51 66 03 92
1 500 €

9080 Lochristi

Alleenstaande rustige gelegen woning met 4 slaapkamers en grote tuin, totale grondoppervlakte is 3880m² en 240m² bewoonbare oppervlakte. Ideaal voor iemand die zoekt achter rust en graag in de tuin werkt. Via een lange oprijlaan komt men aan de woning die een ruime inkomhal heeft met apart toilet, bureauruimte met ingemaakte kasten, ingerichte keuken, ruime lichtrijke living met open haard en zicht op de tuin, ruime lichtrijke veranda met aansluitend sauna gedeelte en douche. Ruime berging/wasplaats met ingemaakte kasten en grote ruime garage voor 2 auto's. De eerste verdieping omvat nachthal, badkamer met ligbad, douche, toilet en kast met dubbele lavabo, 4 slaapkamers waarvan 3 met ingemaakte kasten. Verwarming op mazout!Beschikbaar vanaf 1 maart 2026.Huurprijs: 1500,00€/maandInteresse in deze ruime charmante woning? Vul via de link op onze website uw huurdersprofiel in. Wij nemen met jou contact op, geen telefonische afspraken! Meer weten?

4 Slaapkamer(s) 240 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 9 342 77 77
950 €

8710 Ooigem

- BEN-nieuwbouwwoning in de Oostrozebeeksestraat 50 in Ooigem - Lichtrijke leefruimte met open keuken - Handige berging - Terras en privé-staanplaats - 3 slaapkamers - Grote zolder met vaste trap (mogelijkheid 4de slaapkamer) - Badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel - 2 toiletten - Vloerverwarming en warmtepomp/airco - Zonnepanelen - Regenwaterput van 10.000 liter - Huurprijs: €950/maand Meer weten?

3 Slaapkamer(s) 182 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 470 38 21 04
1 225 €

9050 Ledeberg

Gerenoveerde woning te Ledeberg. Deze recent gerenoveerde en energiezuinige woning met drie slaapkamers is centraal gelegen in Ledeberg, in de onmiddellijke nabijheid van winkels, scholen en openbaar vervoer. Dankzij de gunstige ligging is het centrum van Gent vlot bereikbaar. Troeven: - Recent gerenoveerd en instapklaar - Energiezuinig - Centrale ligging Indeling: - Gelijkvloers: woonkamer met open keuken, badkamer, toilet, koer. - 1e verdieping: slaapkamer 1 en 2 - 2e verdieping: slaapkamer 3 Huurprijs: € 1.225,00 Huurwaarborg: 3 maanden Beschikbaarheid: onmiddellijk Extra kosten: aandeel huurder in de plaatsbeschrijving EPC-label: B Het bezoekmoment zal doorgaan op woensdag 21 januari 2026. Via onderstaande link kan je alvast een tijdslot kiezen; ### Voor meer informatie of een bezoek, neem contact op met Yana: ### of ### Meer weten?

3 Slaapkamer(s) 100 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 9 227 08 90
2 500 €

9000 Gent

Exclusieve, karaktervolle woning met zicht op het Prinsenhof en royale tuin Op een uitzonderlijke locatie in het historische hart van de stad, met een uniek uitzicht op het Prinsenhof en op wandelafstand van het Gravensteen, bevindt zich deze prachtige, volledig gerenoveerde woning. Bij de renovatie werd met uiterste zorg het authentieke karakter van het pand behouden, gecombineerd met hoogwaardig hedendaags comfort. De woning biedt royale en lichtrijke leefruimtes, afgewerkt met verfijnde materialen en oog voor detail. Ze beschikt over vier ruime slaapkamers en twee elegant ingerichte badkamers. De harmonie tussen binnen en buiten komt volledig tot zijn recht dankzij twee zonovergoten terrassen en een uitzonderlijk grote, groene tuin — een zeldzame luxe in deze historische omgeving. Dit eigendom straalt klasse, rust en exclusiviteit uit en is ideaal voor wie op zoek is naar een unieke woonbeleving op een absolute toplocatie. Ideaal voor co-housing of voor een gezin Meer weten?

4 Slaapkamer(s) 210 2 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 9 267 85 75
950 €

8740 Pittem

Maak uw bezoek aan ons nog eenvoudiger! Vul alstublieft vooraf de huurdersfiche in en stuur deze naar ### . Wij nemen daarna contact met u op om een afspraak ter plaatse te plannen. U kunt de fiche vinden onder de downloads. Alvast bedankt! Deze alleenstaande woning met opslagruimte is gelegen nabij het centrum van Pittem. De woning beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 168 m². De centrale ligging zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid. Bij binnenkomst komt u in een ruime inkomhal met apart gastentoilet. Links is er toegang tot de lichtrijke en gezellige leefruimte van maar liefst 37 m², met zowel een zit- als eethoek met gezellige gascassette. Aansluitend vindt u de vernieuwde keuken alsook een praktische kelder/berging. De keuken beschikt over een koelkast, combi-microgolfoven, inductiekookplaat, vaatwasmachine en een dubbele spoelbak. Verder beschikt de woning over 2 comfortabele slaapkamers van (14 m² en 12 m²), en een ingerichte vernieuwde badkamer met een douche en lavabo. Rondom de woning ligt een ruime tuin met agrarische zichten, perfect voor ontspanning. Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. Deze woning beschikt over een loods/opslagruimte van 120 m², uitgerust met een automatische poort. PLUSPUNTEN: * GUNSTIGE LIGGING * GELIJKVLOERSE WONING * LOODS 120 m² * VOLDOENDE PARKEERGELEGENHEID * VERNIEUWDE KEUKEN * VERNIEUWDE BADKAMER Meer weten?

2 Slaapkamer(s) 168 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
+32 51 66 03 92