In de top 10 van Belgische gemeenten waar de huizenprijzen sinds 2010 het sterkst zijn gestegen, vinden we… zeven Waalse gemeenten! Sankt Vith en Clavier staan bovenaan de lijst.

In 2010 bedroeg de mediaanprijs voor een huis in Sankt Vith 116.000 euro. Vijftien jaar later is dat… 271.000 euro. Dat is 155.000 euro meer, of een stijging van bijna 134 %! Dat geeft de verhalen over die “vastgoedkoopjes van vroeger” toch een nieuwe dimensie… Volgens de rangschikking van Immolytics.be, op basis van Statbel, tekent Sankt Vith de sterkste stijging op van de 518 geselecteerde gemeenten. En in heel België? Daar steeg de mediaanprijs van een huis van 180.000 naar 315.000 euro, ofwel +75 %.
Sankt Vith en Clavier nemen een flinke voorsprong
Na Sankt Vith haalt Clavier de tweede plaats. De mediaanprijs stijgt er van 125.000 naar 285.000 euro, ofwel +128 %. In beide koplopers zijn de prijzen dus meer dan verdubbeld!
La Roche-en-Ardenne vervolledigt het podium met een stijging van 109 %, van 125.600 naar 262.000 euro. Daarna volgt Chaudfontaine, waar de mediaanprijs van 160.000 naar 332.500 euro klimt, goed voor +108 %.
Goed om te weten: de rangschikking meet de stijging in procenten. Een lage startprijs maakt natuurlijk een spectaculaire groei mogelijk, zonder dat een gemeente daarom meteen tot de duurste vastgoedmarkten behoort.
Zeven Waalse gemeenten in de top 10
De vijfde plaats gaat naar Puurs-Sint-Amands, in de provincie Antwerpen: van 185.000 naar 380.000 euro, ofwel +105 %. Daarna neemt Wallonië het weer over met Neufchâteau, van 117.000 naar 240.000 euro (+105 %), en Libramont-Chevigny, van 147.000 naar 300.000 euro (+104 %).
Op de achtste plaats stijgt Ingelmunster van 150.000 naar 305.200 euro (+103 %). Gent volgt, vóór Gesves, dat de top 10 afsluit met een mediaanprijs die van 170.000 naar 345.000 euro is gestegen (+103 %).
In totaal liggen zes van de tien gemeenten in de provincies Luik en Luxemburg. Ze zaten in 2010 allemaal onder de Belgische mediaanprijs. In 2025 geldt dat nog voor vier van hen.
Gent verdubbelt op een bijzonder actieve huizenmarkt
Als enige grootstad in deze top 10 ziet Gent zijn mediaanprijs stijgen van 190.000 naar 386.100 euro, ofwel +103 %. Dat is 196.100 euro extra, het grootste verschil in euro’s van deze tien gemeenten! Voor deze Vlaamse grootstad zijn de cijfers bovendien betrouwbaar: ze steunen op 2.254 verkochte huizen in 2010 en 2.767 in 2025.
In Henegouwen blijft de stijging veel beperkter
Aan het andere uiteinde vinden we de drie kleinste stijgingen in Henegouwen: Quiévrain (+11 %), Froidchapelle (+15 %) en Sivry-Rance (+18 %). In Froidchapelle stijgt de mediaanprijs bijvoorbeeld van 82.500 naar 95.000 euro.
De berekening is gebaseerd op de mediaanprijzen van huizen, dus zonder appartementen mee te rekenen, voor de volledige jaren 2010 en 2025. Alleen gemeenten met minstens 30 verkopen in elk van die twee jaren zijn opgenomen. Ter herinnering: de mediaanprijs verdeelt de verkopen in twee gelijke groepen. De ene helft is goedkoper, de andere duurder. Die waarde is dus representatiever dan de gemiddelde prijs, waarbij uitschieters een grote invloed kunnen hebben.
Ook goed om te weten: deze prijsstijgingen zijn niet gecorrigeerd voor inflatie.
518 gemeenten, gerangschikt volgens de stijging van de mediaanprijs tussen 2010 en 2025. Scroll door de tabel om alle rijen en kolommen te bekijken.
| Rang | Gemeente | Gemeente (NL) | Provincie of gewest | Mediaanprijs 2010 (€) | Mediaanprijs 2025 (€) | Stijging (€) | Stijging (%) | Verkochte huizen in 2010 | Verkochte huizen in 2025 | Kaart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sankt Vith | Sankt Vith | Luik | 116 000 € | 271 000 € | +155 000 € | +133,6 % | 43 | 58 | Bekijk de kaart |
| 2 | Clavier | Clavier | Luik | 125 000 € | 285 000 € | +160 000 € | +128,0 % | 43 | 36 | Bekijk de kaart |
| 3 | La Roche-en-Ardenne | La Roche-en-Ardenne | Luxemburg | 125 600 € | 262 000 € | +136 400 € | +108,6 % | 63 | 68 | Bekijk de kaart |
| 4 | Chaudfontaine | Chaudfontaine | Luik | 160 000 € | 332 500 € | +172 500 € | +107,8 % | 156 | 245 | Bekijk de kaart |
| 5 | Puurs-Sint-Amands | Puurs-Sint-Amands | Antwerpen | 185 000 € | 380 000 € | +195 000 € | +105,4 % | 174 | 253 | Bekijk de kaart |
| 6 | Neufchâteau | Neufchâteau | Luxemburg | 117 000 € | 240 000 € | +123 000 € | +105,1 % | 47 | 89 | Bekijk de kaart |
| 7 | Libramont-Chevigny | Libramont-Chevigny | Luxemburg | 147 000 € | 300 000 € | +153 000 € | +104,1 % | 53 | 99 | Bekijk de kaart |
| 8 | Ingelmunster | Ingelmunster | West-Vlaanderen | 150 000 € | 305 200 € | +155 200 € | +103,5 % | 92 | 154 | Bekijk de kaart |
| 9 | Gent | Gent | Oost-Vlaanderen | 190 000 € | 386 100 € | +196 100 € | +103,2 % | 2 254 | 2 767 | Bekijk de kaart |
| 10 | Gesves | Gesves | Namen | 170 000 € | 345 000 € | +175 000 € | +102,9 % | 61 | 78 | Bekijk de kaart |
| 11 | Héron | Héron | Luik | 163 500 € | 331 500 € | +168 000 € | +102,8 % | 52 | 39 | Bekijk de kaart |
| 12 | Mont-de-l’Enclus | Mont-de-l’Enclus | Henegouwen | 155 000 € | 312 000 € | +157 000 € | +101,3 % | 34 | 44 | Bekijk de kaart |
| 13 | Houffalize | Houffalize | Luxemburg | 149 000 € | 299 500 € | +150 500 € | +101,0 % | 37 | 66 | Bekijk de kaart |
| 14 | Ledegem | Ledegem | West-Vlaanderen | 129 000 € | 258 000 € | +129 000 € | +100,0 % | 86 | 123 | Bekijk de kaart |
| 15 | Wezet | Wezet | Luik | 135 000 € | 270 000 € | +135 000 € | +100,0 % | 107 | 130 | Bekijk de kaart |
| 16 | Hooglede | Hooglede | West-Vlaanderen | 180 000 € | 359 750 € | +179 750 € | +99,9 % | 68 | 85 | Bekijk de kaart |
| 17 | Celles | Celles | Henegouwen | 150 000 € | 299 500 € | +149 500 € | +99,7 % | 61 | 58 | Bekijk de kaart |
| 18 | Drogenbos | Drogenbos | Vlaams-Brabant | 210 500 € | 419 500 € | +209 000 € | +99,3 % | 40 | 33 | Bekijk de kaart |
| 19 | Sint-Martens-Latem | Sint-Martens-Latem | Oost-Vlaanderen | 400 000 € | 792 500 € | +392 500 € | +98,1 % | 77 | 128 | Bekijk de kaart |
| 20 | Virton | Virton | Luxemburg | 117 600 € | 233 000 € | +115 400 € | +98,1 % | 95 | 128 | Bekijk de kaart |
| 21 | Bitsingen | Bitsingen | Luik | 130 000 € | 257 000 € | +127 000 € | +97,7 % | 78 | 89 | Bekijk de kaart |
| 22 | Mechelen | Mechelen | Antwerpen | 185 000 € | 364 000 € | +179 000 € | +96,8 % | 715 | 873 | Bekijk de kaart |
| 23 | Ronse | Ronse | Oost-Vlaanderen | 112 250 € | 220 000 € | +107 750 € | +96,0 % | 394 | 377 | Bekijk de kaart |
| 24 | Sint-Lievens-Houtem | Sint-Lievens-Houtem | Oost-Vlaanderen | 180 000 € | 350 000 € | +170 000 € | +94,4 % | 65 | 121 | Bekijk de kaart |
| 25 | Houyet | Houyet | Namen | 135 000 € | 262 000 € | +127 000 € | +94,1 % | 57 | 48 | Bekijk de kaart |
| 26 | Destelbergen | Destelbergen | Oost-Vlaanderen | 232 000 € | 450 000 € | +218 000 € | +94,0 % | 124 | 209 | Bekijk de kaart |
| 27 | Attert | Attert | Luxemburg | 250 000 € | 485 000 € | +235 000 € | +94,0 % | 31 | 36 | Bekijk de kaart |
| 28 | Wortegem-Petegem | Wortegem-Petegem | Oost-Vlaanderen | 210 000 € | 405 527 € | +195 527 € | +93,1 % | 43 | 58 | Bekijk de kaart |
| 29 | Berlare | Berlare | Oost-Vlaanderen | 173 500 € | 332 500 € | +159 000 € | +91,6 % | 119 | 153 | Bekijk de kaart |
| 30 | Estinnes | Estinnes | Henegouwen | 125 500 € | 240 000 € | +114 500 € | +91,2 % | 65 | 78 | Bekijk de kaart |
| 31 | Gavere | Gavere | Oost-Vlaanderen | 200 000 € | 381 500 € | +181 500 € | +90,8 % | 99 | 129 | Bekijk de kaart |
| 32 | Edegem | Edegem | Antwerpen | 270 000 € | 515 000 € | +245 000 € | +90,7 % | 163 | 220 | Bekijk de kaart |
| 33 | Zele | Zele | Oost-Vlaanderen | 168 000 € | 320 000 € | +152 000 € | +90,5 % | 156 | 211 | Bekijk de kaart |
| 34 | Sint-Gillis-Waas | Sint-Gillis-Waas | Oost-Vlaanderen | 190 000 € | 361 201 € | +171 201 € | +90,1 % | 160 | 249 | Bekijk de kaart |
| 35 | Florenville | Florenville | Luxemburg | 95 000 € | 180 000 € | +85 000 € | +89,5 % | 44 | 72 | Bekijk de kaart |
| 36 | Alveringem | Alveringem | West-Vlaanderen | 147 738 € | 279 000 € | +131 262 € | +88,8 % | 55 | 56 | Bekijk de kaart |
| 37 | Lierde | Lierde | Oost-Vlaanderen | 175 000 € | 330 000 € | +155 000 € | +88,6 % | 56 | 64 | Bekijk de kaart |
| 38 | Hamois | Hamois | Namen | 170 000 € | 320 000 € | +150 000 € | +88,2 % | 51 | 55 | Bekijk de kaart |
| 39 | Court-Saint-Étienne | Court-Saint-Étienne | Waals-Brabant | 210 000 € | 395 000 € | +185 000 € | +88,1 % | 54 | 76 | Bekijk de kaart |
| 40 | Veurne | Veurne | West-Vlaanderen | 166 250 € | 312 500 € | +146 250 € | +88,0 % | 68 | 143 | Bekijk de kaart |
| 41 | Lede | Lede | Oost-Vlaanderen | 165 000 € | 310 000 € | +145 000 € | +87,9 % | 165 | 233 | Bekijk de kaart |
| 42 | Schelle | Schelle | Antwerpen | 205 000 € | 385 000 € | +180 000 € | +87,8 % | 75 | 85 | Bekijk de kaart |
| 43 | Duffel | Duffel | Antwerpen | 200 000 € | 375 000 € | +175 000 € | +87,5 % | 109 | 163 | Bekijk de kaart |
| 44 | Kortemark | Kortemark | West-Vlaanderen | 160 000 € | 300 000 € | +140 000 € | +87,5 % | 109 | 166 | Bekijk de kaart |
| 45 | Merelbeke-Melle | Merelbeke-Melle | Oost-Vlaanderen | 220 000 € | 412 589 € | +192 589 € | +87,5 % | 264 | 386 | Bekijk de kaart |
| 46 | Habay | Habay | Luxemburg | 160 000 € | 300 010 € | +140 010 € | +87,5 % | 57 | 77 | Bekijk de kaart |
| 47 | Oudenaarde | Oudenaarde | Oost-Vlaanderen | 165 625 € | 310 000 € | +144 375 € | +87,2 % | 254 | 339 | Bekijk de kaart |
| 48 | Lobbes | Lobbes | Henegouwen | 136 000 € | 254 500 € | +118 500 € | +87,1 % | 57 | 49 | Bekijk de kaart |
| 49 | Lierneux | Lierneux | Luik | 139 000 € | 260 000 € | +121 000 € | +87,1 % | 30 | 44 | Bekijk de kaart |
| 50 | Hulshout | Hulshout | Antwerpen | 190 000 € | 355 000 € | +165 000 € | +86,8 % | 83 | 108 | Bekijk de kaart |
| 51 | Bouillon | Bouillon | Luxemburg | 110 000 € | 205 000 € | +95 000 € | +86,4 % | 55 | 81 | Bekijk de kaart |
| 52 | Sprimont | Sprimont | Luik | 148 000 € | 275 000 € | +127 000 € | +85,8 % | 88 | 142 | Bekijk de kaart |
| 53 | Nandrin | Nandrin | Luik | 210 000 € | 390 000 € | +180 000 € | +85,7 % | 39 | 38 | Bekijk de kaart |
| 54 | Oupeye | Oupeye | Luik | 140 000 € | 260 000 € | +120 000 € | +85,7 % | 196 | 231 | Bekijk de kaart |
| 55 | Herselt | Herselt | Antwerpen | 170 000 € | 315 000 € | +145 000 € | +85,3 % | 141 | 163 | Bekijk de kaart |
| 56 | Berloz | Berloz | Luik | 135 000 € | 250 000 € | +115 000 € | +85,2 % | 32 | 31 | Bekijk de kaart |
| 57 | La Bruyère | La Bruyère | Namen | 189 000 € | 350 000 € | +161 000 € | +85,2 % | 57 | 65 | Bekijk de kaart |
| 58 | Assenede | Assenede | Oost-Vlaanderen | 188 500 € | 348 500 € | +160 000 € | +84,9 % | 90 | 187 | Bekijk de kaart |
| 59 | Nijlen | Nijlen | Antwerpen | 200 000 € | 369 500 € | +169 500 € | +84,8 % | 185 | 252 | Bekijk de kaart |
| 60 | Eupen | Eupen | Luik | 149 000 € | 275 000 € | +126 000 € | +84,6 % | 84 | 123 | Bekijk de kaart |
| 61 | Antwerpen | Antwerpen | Antwerpen | 200 000 € | 369 000 € | +169 000 € | +84,5 % | 2 721 | 2 949 | Bekijk de kaart |
| 62 | Geetbets | Geetbets | Vlaams-Brabant | 165 000 € | 304 500 € | +139 500 € | +84,5 % | 50 | 73 | Bekijk de kaart |
| 63 | Juprelle | Juprelle | Luik | 162 600 € | 300 000 € | +137 400 € | +84,5 % | 58 | 96 | Bekijk de kaart |
| 64 | Heuvelland | Heuvelland | West-Vlaanderen | 122 000 € | 225 000 € | +103 000 € | +84,4 % | 75 | 103 | Bekijk de kaart |
| 65 | Messancy | Messancy | Luxemburg | 179 000 € | 330 000 € | +151 000 € | +84,4 % | 56 | 74 | Bekijk de kaart |
| 66 | Tongeren-Borgloon | Tongeren-Borgloon | Limburg | 150 000 € | 276 500 € | +126 500 € | +84,3 % | 314 | 471 | Bekijk de kaart |
| 67 | Retie | Retie | Antwerpen | 240 000 € | 442 000 € | +202 000 € | +84,2 % | 63 | 122 | Bekijk de kaart |
| 68 | Vorst | Vorst | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 347 500 € | 640 000 € | +292 500 € | +84,2 % | 80 | 86 | Bekijk de kaart |
| 69 | Bertem | Bertem | Vlaams-Brabant | 262 500 € | 483 500 € | +221 000 € | +84,2 % | 67 | 91 | Bekijk de kaart |
| 70 | Châtelet | Châtelet | Henegouwen | 95 000 € | 175 000 € | +80 000 € | +84,2 % | 332 | 372 | Bekijk de kaart |
| 71 | Pecq | Pecq | Henegouwen | 135 750 € | 250 000 € | +114 250 € | +84,2 % | 46 | 57 | Bekijk de kaart |
| 72 | Oud-Heverlee | Oud-Heverlee | Vlaams-Brabant | 258 100 € | 475 000 € | +216 900 € | +84,0 % | 61 | 113 | Bekijk de kaart |
| 73 | Ieper | Ieper | West-Vlaanderen | 155 000 € | 285 000 € | +130 000 € | +83,9 % | 287 | 397 | Bekijk de kaart |
| 74 | Hove | Hove | Antwerpen | 331 595 € | 609 525 € | +277 930 € | +83,8 % | 64 | 102 | Bekijk de kaart |
| 75 | Blegny | Blegny | Luik | 169 000 € | 310 000 € | +141 000 € | +83,4 % | 72 | 103 | Bekijk de kaart |
| 76 | Affligem | Affligem | Vlaams-Brabant | 207 500 € | 380 000 € | +172 500 € | +83,1 % | 114 | 146 | Bekijk de kaart |
| 77 | Izegem | Izegem | West-Vlaanderen | 147 500 € | 270 000 € | +122 500 € | +83,1 % | 259 | 372 | Bekijk de kaart |
| 78 | Neupré | Neupré | Luik | 207 000 € | 379 000 € | +172 000 € | +83,1 % | 81 | 118 | Bekijk de kaart |
| 79 | Libin | Libin | Luxemburg | 153 000 € | 280 000 € | +127 000 € | +83,0 % | 46 | 58 | Bekijk de kaart |
| 80 | Sint-Niklaas | Sint-Niklaas | Oost-Vlaanderen | 175 000 € | 320 000 € | +145 000 € | +82,9 % | 590 | 861 | Bekijk de kaart |
| 81 | Brakel | Brakel | Oost-Vlaanderen | 167 000 € | 305 000 € | +138 000 € | +82,6 % | 133 | 149 | Bekijk de kaart |
| 82 | Leuven | Leuven | Vlaams-Brabant | 252 250 € | 460 000 € | +207 750 € | +82,4 % | 688 | 810 | Bekijk de kaart |
| 83 | Limburg | Limburg | Luik | 130 000 € | 237 100 € | +107 100 € | +82,4 % | 33 | 42 | Bekijk de kaart |
| 84 | Riemst | Riemst | Limburg | 164 000 € | 299 000 € | +135 000 € | +82,3 % | 96 | 176 | Bekijk de kaart |
| 85 | Schoten | Schoten | Antwerpen | 227 750 € | 415 000 € | +187 250 € | +82,2 % | 318 | 412 | Bekijk de kaart |
| 86 | Brasschaat | Brasschaat | Antwerpen | 300 000 € | 545 050 € | +245 050 € | +81,7 % | 336 | 430 | Bekijk de kaart |
| 87 | Evergem | Evergem | Oost-Vlaanderen | 200 000 € | 363 000 € | +163 000 € | +81,5 % | 258 | 401 | Bekijk de kaart |
| 88 | Eeklo | Eeklo | Oost-Vlaanderen | 155 000 € | 281 000 € | +126 000 € | +81,3 % | 156 | 283 | Bekijk de kaart |
| 89 | Ferrières | Ferrières | Luik | 147 500 € | 267 250 € | +119 750 € | +81,2 % | 37 | 54 | Bekijk de kaart |
| 90 | Bièvre | Bièvre | Namen | 110 000 € | 199 250 € | +89 250 € | +81,1 % | 43 | 58 | Bekijk de kaart |
| 91 | Aalst | Aalst | Oost-Vlaanderen | 168 500 € | 305 000 € | +136 500 € | +81,0 % | 791 | 997 | Bekijk de kaart |
| 92 | Aubange | Aubange | Luxemburg | 157 500 € | 285 000 € | +127 500 € | +81,0 % | 115 | 193 | Bekijk de kaart |
| 93 | Wijnegem | Wijnegem | Antwerpen | 215 000 € | 389 000 € | +174 000 € | +80,9 % | 89 | 81 | Bekijk de kaart |
| 94 | Balen | Balen | Antwerpen | 180 000 € | 325 000 € | +145 000 € | +80,6 % | 174 | 244 | Bekijk de kaart |
| 95 | Landen | Landen | Vlaams-Brabant | 155 000 € | 280 000 € | +125 000 € | +80,6 % | 168 | 176 | Bekijk de kaart |
| 96 | Heusden-Zolder | Heusden-Zolder | Limburg | 180 000 € | 325 000 € | +145 000 € | +80,6 % | 186 | 311 | Bekijk de kaart |
| 97 | Nijvel | Nijvel | Waals-Brabant | 205 000 € | 370 000 € | +165 000 € | +80,5 % | 141 | 202 | Bekijk de kaart |
| 98 | Perwijs | Perwijs | Waals-Brabant | 199 750 € | 360 000 € | +160 250 € | +80,2 % | 60 | 83 | Bekijk de kaart |
| 99 | Saint-Georges-sur-Meuse | Saint-Georges-sur-Meuse | Luik | 129 000 € | 232 500 € | +103 500 € | +80,2 % | 68 | 63 | Bekijk de kaart |
| 100 | Mortsel | Mortsel | Antwerpen | 244 000 € | 439 500 € | +195 500 € | +80,1 % | 166 | 207 | Bekijk de kaart |
| 101 | Tielt-Winge | Tielt-Winge | Vlaams-Brabant | 200 000 € | 360 000 € | +160 000 € | +80,0 % | 66 | 96 | Bekijk de kaart |
| 102 | Aiseau-Presles | Aiseau-Presles | Henegouwen | 125 000 € | 225 000 € | +100 000 € | +80,0 % | 105 | 112 | Bekijk de kaart |
| 103 | Malle | Malle | Antwerpen | 264 000 € | 475 000 € | +211 000 € | +79,9 % | 73 | 133 | Bekijk de kaart |
| 104 | Brugelette | Brugelette | Henegouwen | 139 000 € | 250 000 € | +111 000 € | +79,9 % | 38 | 35 | Bekijk de kaart |
| 105 | Sint-Katelijne-Waver | Sint-Katelijne-Waver | Antwerpen | 240 000 € | 431 250 € | +191 250 € | +79,7 % | 146 | 216 | Bekijk de kaart |
| 106 | Bonheiden | Bonheiden | Antwerpen | 270 000 € | 485 000 € | +215 000 € | +79,6 % | 106 | 171 | Bekijk de kaart |
| 107 | Hasselt | Hasselt | Limburg | 199 900 € | 359 000 € | +159 100 € | +79,6 % | 469 | 734 | Bekijk de kaart |
| 108 | Niel | Niel | Antwerpen | 168 500 € | 302 500 € | +134 000 € | +79,5 % | 124 | 168 | Bekijk de kaart |
| 109 | Oostkamp | Oostkamp | West-Vlaanderen | 220 000 € | 395 000 € | +175 000 € | +79,5 % | 151 | 241 | Bekijk de kaart |
| 110 | Buggenhout | Buggenhout | Oost-Vlaanderen | 200 000 € | 359 000 € | +159 000 € | +79,5 % | 103 | 188 | Bekijk de kaart |
| 111 | Soumagne | Soumagne | Luik | 145 000 € | 260 000 € | +115 000 € | +79,3 % | 116 | 122 | Bekijk de kaart |
| 112 | Waregem | Waregem | West-Vlaanderen | 181 000 € | 324 000 € | +143 000 € | +79,0 % | 265 | 402 | Bekijk de kaart |
| 113 | Waasmunster | Waasmunster | Oost-Vlaanderen | 229 500 € | 410 000 € | +180 500 € | +78,6 % | 100 | 152 | Bekijk de kaart |
| 114 | Frasnes-lez-Anvaing | Frasnes-lez-Anvaing | Henegouwen | 140 000 € | 250 000 € | +110 000 € | +78,6 % | 99 | 111 | Bekijk de kaart |
| 115 | Gingelom | Gingelom | Limburg | 140 000 € | 250 000 € | +110 000 € | +78,6 % | 76 | 107 | Bekijk de kaart |
| 116 | Vleteren | Vleteren | West-Vlaanderen | 150 000 € | 267 500 € | +117 500 € | +78,3 % | 35 | 41 | Bekijk de kaart |
| 117 | Flémalle | Flémalle | Luik | 115 000 € | 205 000 € | +90 000 € | +78,3 % | 243 | 331 | Bekijk de kaart |
| 118 | Burdinne | Burdinne | Luik | 160 000 € | 285 000 € | +125 000 € | +78,1 % | 31 | 30 | Bekijk de kaart |
| 119 | Herve | Herve | Luik | 160 000 € | 285 000 € | +125 000 € | +78,1 % | 72 | 143 | Bekijk de kaart |
| 120 | Dendermonde | Dendermonde | Oost-Vlaanderen | 168 500 € | 300 000 € | +131 500 € | +78,0 % | 412 | 537 | Bekijk de kaart |
| 121 | Willebroek | Willebroek | Antwerpen | 182 710 € | 325 000 € | +142 290 € | +77,9 % | 218 | 308 | Bekijk de kaart |
| 122 | Dalhem | Dalhem | Luik | 180 000 € | 320 000 € | +140 000 € | +77,8 % | 54 | 55 | Bekijk de kaart |
| 123 | Wetteren | Wetteren | Oost-Vlaanderen | 166 000 € | 295 000 € | +129 000 € | +77,7 % | 217 | 347 | Bekijk de kaart |
| 124 | Leuze-en-Hainaut | Leuze-en-Hainaut | Henegouwen | 128 000 € | 227 500 € | +99 500 € | +77,7 % | 115 | 115 | Bekijk de kaart |
| 125 | Herent | Herent | Vlaams-Brabant | 247 250 € | 439 000 € | +191 750 € | +77,6 % | 144 | 214 | Bekijk de kaart |
| 126 | Langemark-Poelkapelle | Langemark-Poelkapelle | West-Vlaanderen | 159 336 € | 283 000 € | +123 664 € | +77,6 % | 56 | 79 | Bekijk de kaart |
| 127 | Engis | Engis | Luik | 125 000 € | 222 000 € | +97 000 € | +77,6 % | 51 | 73 | Bekijk de kaart |
| 128 | Lint | Lint | Antwerpen | 277 500 € | 492 500 € | +215 000 € | +77,5 % | 32 | 81 | Bekijk de kaart |
| 129 | Linter | Linter | Vlaams-Brabant | 169 000 € | 300 000 € | +131 000 € | +77,5 % | 47 | 81 | Bekijk de kaart |
| 130 | Raeren | Raeren | Luik | 169 000 € | 300 000 € | +131 000 € | +77,5 % | 60 | 86 | Bekijk de kaart |
| 131 | Rijkevorsel | Rijkevorsel | Antwerpen | 225 000 € | 399 000 € | +174 000 € | +77,3 % | 86 | 117 | Bekijk de kaart |
| 132 | Jalhay | Jalhay | Luik | 197 500 € | 350 000 € | +152 500 € | +77,2 % | 50 | 56 | Bekijk de kaart |
| 133 | Oud-Turnhout | Oud-Turnhout | Antwerpen | 240 000 € | 425 000 € | +185 000 € | +77,1 % | 85 | 159 | Bekijk de kaart |
| 134 | Ninove | Ninove | Oost-Vlaanderen | 178 000 € | 315 000 € | +137 000 € | +77,0 % | 344 | 434 | Bekijk de kaart |
| 135 | Sambreville | Sambreville | Namen | 130 000 € | 230 000 € | +100 000 € | +76,9 % | 232 | 313 | Bekijk de kaart |
| 136 | Tienen | Tienen | Vlaams-Brabant | 155 000 € | 273 750 € | +118 750 € | +76,6 % | 331 | 394 | Bekijk de kaart |
| 137 | Deerlijk | Deerlijk | West-Vlaanderen | 167 000 € | 295 000 € | +128 000 € | +76,6 % | 99 | 194 | Bekijk de kaart |
| 138 | Hemiksem | Hemiksem | Antwerpen | 170 000 € | 300 000 € | +130 000 € | +76,5 % | 124 | 109 | Bekijk de kaart |
| 139 | Luik | Luik | Luik | 117 000 € | 206 500 € | +89 500 € | +76,5 % | 1 268 | 1 443 | Bekijk de kaart |
| 140 | Seraing | Seraing | Luik | 102 000 € | 180 000 € | +78 000 € | +76,5 % | 576 | 671 | Bekijk de kaart |
| 141 | Nieuwpoort | Nieuwpoort | West-Vlaanderen | 190 000 € | 335 000 € | +145 000 € | +76,3 % | 97 | 125 | Bekijk de kaart |
| 142 | Fosses-la-Ville | Fosses-la-Ville | Namen | 156 000 € | 275 000 € | +119 000 € | +76,3 % | 70 | 112 | Bekijk de kaart |
| 143 | Laarne | Laarne | Oost-Vlaanderen | 210 000 € | 370 000 € | +160 000 € | +76,2 % | 87 | 117 | Bekijk de kaart |
| 144 | Lievegem | Lievegem | Oost-Vlaanderen | 210 000 € | 370 000 € | +160 000 € | +76,2 % | 164 | 289 | Bekijk de kaart |
| 145 | Rumst | Rumst | Antwerpen | 198 800 € | 350 000 € | +151 200 € | +76,1 % | 129 | 162 | Bekijk de kaart |
| 146 | Rumes | Rumes | Henegouwen | 125 000 € | 220 000 € | +95 000 € | +76,0 % | 51 | 56 | Bekijk de kaart |
| 147 | Zwevegem | Zwevegem | West-Vlaanderen | 165 000 € | 290 000 € | +125 000 € | +75,8 % | 216 | 291 | Bekijk de kaart |
| 148 | Anzegem | Anzegem | West-Vlaanderen | 185 000 € | 325 000 € | +140 000 € | +75,7 % | 115 | 161 | Bekijk de kaart |
| 149 | Dentergem | Dentergem | West-Vlaanderen | 185 000 € | 325 000 € | +140 000 € | +75,7 % | 63 | 100 | Bekijk de kaart |
| 150 | Rotselaar | Rotselaar | Vlaams-Brabant | 225 000 € | 395 000 € | +170 000 € | +75,6 % | 120 | 165 | Bekijk de kaart |
| 151 | Wellen | Wellen | Limburg | 169 200 € | 297 000 € | +127 800 € | +75,5 % | 39 | 57 | Bekijk de kaart |
| 152 | Kortrijk | Kortrijk | West-Vlaanderen | 162 500 € | 285 000 € | +122 500 € | +75,4 % | 797 | 1 007 | Bekijk de kaart |
| 153 | Léglise | Léglise | Luxemburg | 142 500 € | 250 000 € | +107 500 € | +75,4 % | 30 | 33 | Bekijk de kaart |
| 154 | Aartselaar | Aartselaar | Antwerpen | 252 500 € | 442 500 € | +190 000 € | +75,2 % | 103 | 147 | Bekijk de kaart |
| 155 | Comblain-au-Pont | Comblain-au-Pont | Luik | 125 000 € | 219 000 € | +94 000 € | +75,2 % | 47 | 45 | Bekijk de kaart |
| 156 | Wemmel | Wemmel | Vlaams-Brabant | 275 500 € | 482 500 € | +207 000 € | +75,1 % | 108 | 128 | Bekijk de kaart |
| 157 | Lanaken | Lanaken | Limburg | 205 000 € | 359 000 € | +154 000 € | +75,1 % | 178 | 262 | Bekijk de kaart |
| 158 | Zandhoven | Zandhoven | Antwerpen | 240 000 € | 420 000 € | +180 000 € | +75,0 % | 65 | 105 | Bekijk de kaart |
| 159 | Temse | Temse | Oost-Vlaanderen | 182 875 € | 320 000 € | +137 125 € | +75,0 % | 255 | 309 | Bekijk de kaart |
| 160 | Musson | Musson | Luxemburg | 154 000 € | 269 500 € | +115 500 € | +75,0 % | 38 | 54 | Bekijk de kaart |
| 161 | Herzele | Herzele | Oost-Vlaanderen | 175 000 € | 306 000 € | +131 000 € | +74,9 % | 149 | 214 | Bekijk de kaart |
| 162 | Kruisem | Kruisem | Oost-Vlaanderen | 211 000 € | 369 000 € | +158 000 € | +74,9 % | 121 | 151 | Bekijk de kaart |
| 163 | Lokeren | Lokeren | Oost-Vlaanderen | 189 000 € | 329 750 € | +140 750 € | +74,5 % | 319 | 505 | Bekijk de kaart |
| 164 | Marche-en-Famenne | Marche-en-Famenne | Luxemburg | 149 000 € | 260 000 € | +111 000 € | +74,5 % | 129 | 140 | Bekijk de kaart |
| 165 | Ternat | Ternat | Vlaams-Brabant | 226 500 € | 395 000 € | +168 500 € | +74,4 % | 122 | 146 | Bekijk de kaart |
| 166 | Fernelmont | Fernelmont | Namen | 195 000 € | 340 000 € | +145 000 € | +74,4 % | 50 | 54 | Bekijk de kaart |
| 167 | Herk-de-Stad | Herk-de-Stad | Limburg | 186 500 € | 325 000 € | +138 500 € | +74,3 % | 76 | 130 | Bekijk de kaart |
| 168 | Oosterzele | Oosterzele | Oost-Vlaanderen | 230 000 € | 400 000 € | +170 000 € | +73,9 % | 91 | 130 | Bekijk de kaart |
| 169 | Herstal | Herstal | Luik | 115 000 € | 200 000 € | +85 000 € | +73,9 % | 312 | 379 | Bekijk de kaart |
| 170 | Philippeville | Philippeville | Namen | 115 000 € | 200 000 € | +85 000 € | +73,9 % | 72 | 114 | Bekijk de kaart |
| 171 | Wuustwezel | Wuustwezel | Antwerpen | 237 500 € | 412 500 € | +175 000 € | +73,7 % | 116 | 155 | Bekijk de kaart |
| 172 | Plombières | Plombières | Luik | 140 000 € | 243 000 € | +103 000 € | +73,6 % | 84 | 73 | Bekijk de kaart |
| 173 | Bastenaken | Bastenaken | Luxemburg | 170 000 € | 295 000 € | +125 000 € | +73,5 % | 111 | 145 | Bekijk de kaart |
| 174 | Stekene | Stekene | Oost-Vlaanderen | 190 000 € | 329 500 € | +139 500 € | +73,4 % | 179 | 238 | Bekijk de kaart |
| 175 | Havelange | Havelange | Namen | 167 500 € | 290 500 € | +123 000 € | +73,4 % | 42 | 48 | Bekijk de kaart |
| 176 | Nazareth-De Pinte | Nazareth-De Pinte | Oost-Vlaanderen | 270 000 € | 467 888 € | +197 888 € | +73,3 % | 134 | 241 | Bekijk de kaart |
| 177 | Kelmis | Kelmis | Luik | 150 000 € | 260 000 € | +110 000 € | +73,3 % | 48 | 81 | Bekijk de kaart |
| 178 | Manhay | Manhay | Luxemburg | 150 000 € | 260 000 € | +110 000 € | +73,3 % | 34 | 36 | Bekijk de kaart |
| 179 | Jemeppe-sur-Sambre | Jemeppe-sur-Sambre | Namen | 150 000 € | 260 000 € | +110 000 € | +73,3 % | 175 | 210 | Bekijk de kaart |
| 180 | Orp-Jauche | Orp-Jauche | Waals-Brabant | 180 000 € | 311 500 € | +131 500 € | +73,1 % | 92 | 102 | Bekijk de kaart |
| 181 | Lochristi | Lochristi | Oost-Vlaanderen | 242 000 € | 419 000 € | +177 000 € | +73,1 % | 182 | 296 | Bekijk de kaart |
| 182 | Bree | Bree | Limburg | 185 000 € | 320 000 € | +135 000 € | +73,0 % | 94 | 150 | Bekijk de kaart |
| 183 | Esneux | Esneux | Luik | 158 000 € | 273 000 € | +115 000 € | +72,8 % | 128 | 151 | Bekijk de kaart |
| 184 | Hamme | Hamme | Oost-Vlaanderen | 165 000 € | 285 000 € | +120 000 € | +72,7 % | 199 | 331 | Bekijk de kaart |
| 185 | Anderlues | Anderlues | Henegouwen | 110 000 € | 190 000 € | +80 000 € | +72,7 % | 116 | 119 | Bekijk de kaart |
| 186 | Braives | Braives | Luik | 165 000 € | 285 000 € | +120 000 € | +72,7 % | 62 | 52 | Bekijk de kaart |
| 187 | Steenokkerzeel | Steenokkerzeel | Vlaams-Brabant | 252 000 € | 435 000 € | +183 000 € | +72,6 % | 94 | 129 | Bekijk de kaart |
| 188 | Elsene | Elsene | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 455 000 € | 785 000 € | +330 000 € | +72,5 % | 112 | 116 | Bekijk de kaart |
| 189 | Hoegaarden | Hoegaarden | Vlaams-Brabant | 195 000 € | 336 000 € | +141 000 € | +72,3 % | 68 | 83 | Bekijk de kaart |
| 190 | Marchin | Marchin | Luik | 162 500 € | 280 000 € | +117 500 € | +72,3 % | 58 | 54 | Bekijk de kaart |
| 191 | Hamont-Achel | Hamont-Achel | Limburg | 210 000 € | 361 250 € | +151 250 € | +72,0 % | 91 | 157 | Bekijk de kaart |
| 192 | Ohey | Ohey | Namen | 175 000 € | 301 000 € | +126 000 € | +72,0 % | 47 | 40 | Bekijk de kaart |
| 193 | Essen | Essen | Antwerpen | 220 000 € | 378 000 € | +158 000 € | +71,8 % | 154 | 220 | Bekijk de kaart |
| 194 | Zemst | Zemst | Vlaams-Brabant | 250 000 € | 429 250 € | +179 250 € | +71,7 % | 172 | 251 | Bekijk de kaart |
| 195 | Houthulst | Houthulst | West-Vlaanderen | 148 750 € | 255 000 € | +106 250 € | +71,4 % | 95 | 131 | Bekijk de kaart |
| 196 | Erpe-Mere | Erpe-Mere | Oost-Vlaanderen | 185 000 € | 317 000 € | +132 000 € | +71,4 % | 164 | 231 | Bekijk de kaart |
| 197 | Welkenraedt | Welkenraedt | Luik | 175 000 € | 300 000 € | +125 000 € | +71,4 % | 43 | 80 | Bekijk de kaart |
| 198 | Saint-Hubert | Saint-Hubert | Luxemburg | 105 000 € | 180 000 € | +75 000 € | +71,4 % | 56 | 73 | Bekijk de kaart |
| 199 | Grimbergen | Grimbergen | Vlaams-Brabant | 260 000 € | 445 000 € | +185 000 € | +71,2 % | 235 | 351 | Bekijk de kaart |
| 200 | Hoogstraten | Hoogstraten | Antwerpen | 280 000 € | 479 000 € | +199 000 € | +71,1 % | 127 | 195 | Bekijk de kaart |
| 201 | Alken | Alken | Limburg | 190 000 € | 325 000 € | +135 000 € | +71,1 % | 67 | 105 | Bekijk de kaart |
| 202 | Durbuy | Durbuy | Luxemburg | 133 000 € | 227 500 € | +94 500 € | +71,1 % | 142 | 216 | Bekijk de kaart |
| 203 | Bilzen-Hoeselt | Bilzen-Hoeselt | Limburg | 180 000 € | 307 500 € | +127 500 € | +70,8 % | 196 | 333 | Bekijk de kaart |
| 204 | Tellin | Tellin | Luxemburg | 116 500 € | 199 000 € | +82 500 € | +70,8 % | 34 | 39 | Bekijk de kaart |
| 205 | Peer | Peer | Limburg | 187 505 € | 320 000 € | +132 495 € | +70,7 % | 59 | 128 | Bekijk de kaart |
| 206 | Schaarbeek | Schaarbeek | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 275 000 € | 468 750 € | +193 750 € | +70,5 % | 133 | 139 | Bekijk de kaart |
| 207 | Ans | Ans | Luik | 135 000 € | 230 000 € | +95 000 € | +70,4 % | 188 | 278 | Bekijk de kaart |
| 208 | Diksmuide | Diksmuide | West-Vlaanderen | 175 000 € | 298 000 € | +123 000 € | +70,3 % | 153 | 188 | Bekijk de kaart |
| 209 | Zottegem | Zottegem | Oost-Vlaanderen | 185 000 € | 315 000 € | +130 000 € | +70,3 % | 189 | 321 | Bekijk de kaart |
| 210 | Ranst | Ranst | Antwerpen | 263 750 € | 449 000 € | +185 250 € | +70,2 % | 126 | 187 | Bekijk de kaart |
| 211 | Haacht | Haacht | Vlaams-Brabant | 235 000 € | 400 000 € | +165 000 € | +70,2 % | 88 | 150 | Bekijk de kaart |
| 212 | Maarkedal | Maarkedal | Oost-Vlaanderen | 210 000 € | 357 500 € | +147 500 € | +70,2 % | 52 | 51 | Bekijk de kaart |
| 213 | Tessenderlo-Ham | Tessenderlo-Ham | Limburg | 177 000 € | 301 000 € | +124 000 € | +70,1 % | 172 | 264 | Bekijk de kaart |
| 214 | Farciennes | Farciennes | Henegouwen | 100 000 € | 170 000 € | +70 000 € | +70,0 % | 102 | 105 | Bekijk de kaart |
| 215 | Lens | Lens | Henegouwen | 150 000 € | 255 000 € | +105 000 € | +70,0 % | 35 | 30 | Bekijk de kaart |
| 216 | Brecht | Brecht | Antwerpen | 265 000 € | 450 000 € | +185 000 € | +69,8 % | 200 | 327 | Bekijk de kaart |
| 217 | Awans | Awans | Luik | 165 000 € | 280 000 € | +115 000 € | +69,7 % | 48 | 78 | Bekijk de kaart |
| 218 | Lebbeke | Lebbeke | Oost-Vlaanderen | 171 000 € | 290 000 € | +119 000 € | +69,6 % | 165 | 200 | Bekijk de kaart |
| 219 | Olen | Olen | Antwerpen | 205 000 € | 347 500 € | +142 500 € | +69,5 % | 87 | 112 | Bekijk de kaart |
| 220 | Denderleeuw | Denderleeuw | Oost-Vlaanderen | 177 000 € | 300 000 € | +123 000 € | +69,5 % | 179 | 227 | Bekijk de kaart |
| 221 | Zonhoven | Zonhoven | Limburg | 205 000 € | 347 500 € | +142 500 € | +69,5 % | 127 | 194 | Bekijk de kaart |
| 222 | Oostende | Oostende | West-Vlaanderen | 180 000 € | 305 000 € | +125 000 € | +69,4 % | 409 | 515 | Bekijk de kaart |
| 223 | Lier | Lier | Antwerpen | 195 000 € | 330 000 € | +135 000 € | +69,2 % | 293 | 383 | Bekijk de kaart |
| 224 | Pittem | Pittem | West-Vlaanderen | 174 400 € | 295 000 € | +120 600 € | +69,2 % | 51 | 67 | Bekijk de kaart |
| 225 | Dison | Dison | Luik | 130 000 € | 220 000 € | +90 000 € | +69,2 % | 113 | 121 | Bekijk de kaart |
| 226 | Sint-Laureins | Sint-Laureins | Oost-Vlaanderen | 175 000 € | 296 000 € | +121 000 € | +69,1 % | 65 | 85 | Bekijk de kaart |
| 227 | Kaprijke | Kaprijke | Oost-Vlaanderen | 210 000 € | 355 000 € | +145 000 € | +69,0 % | 46 | 85 | Bekijk de kaart |
| 228 | Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht | Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht | Oost-Vlaanderen | 200 000 € | 338 000 € | +138 000 € | +69,0 % | 604 | 926 | Bekijk de kaart |
| 229 | Chièvres | Chièvres | Henegouwen | 145 000 € | 245 018 € | +100 018 € | +69,0 % | 63 | 63 | Bekijk de kaart |
| 230 | Theux | Theux | Luik | 177 500 € | 300 000 € | +122 500 € | +69,0 % | 64 | 93 | Bekijk de kaart |
| 231 | Diepenbeek | Diepenbeek | Limburg | 208 000 € | 351 400 € | +143 400 € | +68,9 % | 91 | 166 | Bekijk de kaart |
| 232 | Genk | Genk | Limburg | 183 500 € | 310 000 € | +126 500 € | +68,9 % | 280 | 525 | Bekijk de kaart |
| 233 | Sint-Truiden | Sint-Truiden | Limburg | 168 750 € | 285 000 € | +116 250 € | +68,9 % | 280 | 414 | Bekijk de kaart |
| 234 | Wevelgem | Wevelgem | West-Vlaanderen | 160 000 € | 270 000 € | +110 000 € | +68,8 % | 272 | 392 | Bekijk de kaart |
| 235 | Laakdal | Laakdal | Antwerpen | 183 714 € | 310 000 € | +126 286 € | +68,7 % | 117 | 165 | Bekijk de kaart |
| 236 | Opzullik | Opzullik | Henegouwen | 206 000 € | 347 500 € | +141 500 € | +68,7 % | 52 | 83 | Bekijk de kaart |
| 237 | Fléron | Fléron | Luik | 149 750 € | 252 500 € | +102 750 € | +68,6 % | 110 | 132 | Bekijk de kaart |
| 238 | Oudenburg | Oudenburg | West-Vlaanderen | 184 000 € | 310 000 € | +126 000 € | +68,5 % | 67 | 126 | Bekijk de kaart |
| 239 | Wielsbeke | Wielsbeke | West-Vlaanderen | 190 000 € | 320 000 € | +130 000 € | +68,4 % | 74 | 108 | Bekijk de kaart |
| 240 | Beringen | Beringen | Limburg | 190 000 € | 320 000 € | +130 000 € | +68,4 % | 299 | 395 | Bekijk de kaart |
| 241 | Avelgem | Avelgem | West-Vlaanderen | 157 500 € | 265 000 € | +107 500 € | +68,3 % | 83 | 101 | Bekijk de kaart |
| 242 | Villers-le-Bouillet | Villers-le-Bouillet | Luik | 154 500 € | 260 000 € | +105 500 € | +68,3 % | 56 | 56 | Bekijk de kaart |
| 243 | Montigny-le-Tilleul | Montigny-le-Tilleul | Henegouwen | 165 000 € | 277 500 € | +112 500 € | +68,2 % | 100 | 113 | Bekijk de kaart |
| 244 | Aarschot | Aarschot | Vlaams-Brabant | 200 000 € | 336 000 € | +136 000 € | +68,0 % | 199 | 326 | Bekijk de kaart |
| 245 | Zoutleeuw | Zoutleeuw | Vlaams-Brabant | 150 000 € | 252 000 € | +102 000 € | +68,0 % | 65 | 101 | Bekijk de kaart |
| 246 | Lichtervelde | Lichtervelde | West-Vlaanderen | 190 450 € | 320 000 € | +129 550 € | +68,0 % | 72 | 71 | Bekijk de kaart |
| 247 | Modave | Modave | Luik | 165 000 € | 277 250 € | +112 250 € | +68,0 % | 40 | 35 | Bekijk de kaart |
| 248 | Begijnendijk | Begijnendijk | Vlaams-Brabant | 204 500 € | 343 000 € | +138 500 € | +67,7 % | 63 | 95 | Bekijk de kaart |
| 249 | Dessel | Dessel | Antwerpen | 200 000 € | 335 000 € | +135 000 € | +67,5 % | 54 | 87 | Bekijk de kaart |
| 250 | Maldegem | Maldegem | Oost-Vlaanderen | 200 000 € | 335 000 € | +135 000 € | +67,5 % | 139 | 267 | Bekijk de kaart |
| 251 | Blankenberge | Blankenberge | West-Vlaanderen | 184 000 € | 308 000 € | +124 000 € | +67,4 % | 110 | 150 | Bekijk de kaart |
| 252 | Lendelede | Lendelede | West-Vlaanderen | 168 000 € | 281 250 € | +113 250 € | +67,4 % | 39 | 77 | Bekijk de kaart |
| 253 | Zaventem | Zaventem | Vlaams-Brabant | 275 000 € | 460 000 € | +185 000 € | +67,3 % | 238 | 287 | Bekijk de kaart |
| 254 | Lennik | Lennik | Vlaams-Brabant | 275 000 € | 460 000 € | +185 000 € | +67,3 % | 52 | 71 | Bekijk de kaart |
| 255 | Boortmeerbeek | Boortmeerbeek | Vlaams-Brabant | 275 000 € | 460 000 € | +185 000 € | +67,3 % | 95 | 141 | Bekijk de kaart |
| 256 | Damme | Damme | West-Vlaanderen | 248 750 € | 416 250 € | +167 500 € | +67,3 % | 78 | 104 | Bekijk de kaart |
| 257 | Trooz | Trooz | Luik | 137 500 € | 230 000 € | +92 500 € | +67,3 % | 82 | 118 | Bekijk de kaart |
| 258 | Weismes | Weismes | Luik | 164 500 € | 275 000 € | +110 500 € | +67,2 % | 35 | 59 | Bekijk de kaart |
| 259 | Putte | Putte | Antwerpen | 227 500 € | 380 000 € | +152 500 € | +67,0 % | 110 | 173 | Bekijk de kaart |
| 260 | Lummen | Lummen | Limburg | 200 000 € | 334 000 € | +134 000 € | +67,0 % | 83 | 158 | Bekijk de kaart |
| 261 | Jabbeke | Jabbeke | West-Vlaanderen | 249 500 € | 416 375 € | +166 875 € | +66,9 % | 107 | 124 | Bekijk de kaart |
| 262 | Wommelgem | Wommelgem | Antwerpen | 249 000 € | 415 000 € | +166 000 € | +66,7 % | 87 | 128 | Bekijk de kaart |
| 263 | Heist-op-den-Berg | Heist-op-den-Berg | Antwerpen | 210 000 € | 350 000 € | +140 000 € | +66,7 % | 259 | 379 | Bekijk de kaart |
| 264 | Vorselaar | Vorselaar | Antwerpen | 217 500 € | 362 500 € | +145 000 € | +66,7 % | 67 | 86 | Bekijk de kaart |
| 265 | Roeselare | Roeselare | West-Vlaanderen | 165 000 € | 275 000 € | +110 000 € | +66,7 % | 530 | 745 | Bekijk de kaart |
| 266 | Bernissart | Bernissart | Henegouwen | 108 000 € | 180 000 € | +72 000 € | +66,7 % | 110 | 145 | Bekijk de kaart |
| 267 | ‘s-Gravenbrakel | ‘s-Gravenbrakel | Henegouwen | 165 000 € | 275 000 € | +110 000 € | +66,7 % | 163 | 200 | Bekijk de kaart |
| 268 | Zinnik | Zinnik | Henegouwen | 150 000 € | 250 000 € | +100 000 € | +66,7 % | 204 | 239 | Bekijk de kaart |
| 269 | Écaussinnes | Écaussinnes | Henegouwen | 153 000 € | 255 000 € | +102 000 € | +66,7 % | 100 | 107 | Bekijk de kaart |
| 270 | Beyne-Heusay | Beyne-Heusay | Luik | 129 000 € | 215 000 € | +86 000 € | +66,7 % | 107 | 144 | Bekijk de kaart |
| 271 | Saint-Nicolas | Saint-Nicolas | Luik | 111 000 € | 185 000 € | +74 000 € | +66,7 % | 193 | 260 | Bekijk de kaart |
| 272 | Kinrooi | Kinrooi | Limburg | 180 000 € | 300 111 € | +120 111 € | +66,7 % | 55 | 105 | Bekijk de kaart |
| 273 | Herentals | Herentals | Antwerpen | 190 000 € | 316 500 € | +126 500 € | +66,6 % | 199 | 252 | Bekijk de kaart |
| 274 | Halle | Halle | Vlaams-Brabant | 200 000 € | 333 000 € | +133 000 € | +66,5 % | 321 | 403 | Bekijk de kaart |
| 275 | Ravels | Ravels | Antwerpen | 242 000 € | 402 500 € | +160 500 € | +66,3 % | 77 | 230 | Bekijk de kaart |
| 276 | Holsbeek | Holsbeek | Vlaams-Brabant | 240 500 € | 400 000 € | +159 500 € | +66,3 % | 64 | 100 | Bekijk de kaart |
| 277 | Mont-Saint-Guibert | Mont-Saint-Guibert | Waals-Brabant | 237 500 € | 395 000 € | +157 500 € | +66,3 % | 56 | 61 | Bekijk de kaart |
| 278 | Profondeville | Profondeville | Namen | 201 500 € | 335 000 € | +133 500 € | +66,3 % | 85 | 113 | Bekijk de kaart |
| 279 | Oudsbergen | Oudsbergen | Limburg | 192 500 € | 320 000 € | +127 500 € | +66,2 % | 104 | 193 | Bekijk de kaart |
| 280 | Aat | Aat | Henegouwen | 156 500 € | 260 000 € | +103 500 € | +66,1 % | 238 | 253 | Bekijk de kaart |
| 281 | Kontich | Kontich | Antwerpen | 256 000 € | 425 000 € | +169 000 € | +66,0 % | 163 | 220 | Bekijk de kaart |
| 282 | Tervuren | Tervuren | Vlaams-Brabant | 360 000 € | 597 500 € | +237 500 € | +66,0 % | 158 | 234 | Bekijk de kaart |
| 283 | Viroinval | Viroinval | Namen | 74 250 € | 123 250 € | +49 000 € | +66,0 % | 81 | 87 | Bekijk de kaart |
| 284 | Jette | Jette | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 256 250 € | 425 000 € | +168 750 € | +65,9 % | 98 | 82 | Bekijk de kaart |
| 285 | Kampenhout | Kampenhout | Vlaams-Brabant | 263 000 € | 436 250 € | +173 250 € | +65,9 % | 77 | 110 | Bekijk de kaart |
| 286 | Étalle | Étalle | Luxemburg | 190 000 € | 315 000 € | +125 000 € | +65,8 % | 35 | 46 | Bekijk de kaart |
| 287 | Machelen | Machelen | Vlaams-Brabant | 227 500 € | 377 000 € | +149 500 € | +65,7 % | 122 | 127 | Bekijk de kaart |
| 288 | Chastre | Chastre | Waals-Brabant | 247 500 € | 410 000 € | +162 500 € | +65,7 % | 31 | 51 | Bekijk de kaart |
| 289 | Paliseul | Paliseul | Luxemburg | 132 750 € | 220 000 € | +87 250 € | +65,7 % | 36 | 51 | Bekijk de kaart |
| 290 | Wichelen | Wichelen | Oost-Vlaanderen | 187 250 € | 310 000 € | +122 750 € | +65,6 % | 80 | 137 | Bekijk de kaart |
| 291 | Kalmthout | Kalmthout | Antwerpen | 290 000 € | 480 000 € | +190 000 € | +65,5 % | 163 | 184 | Bekijk de kaart |
| 292 | Kortenberg | Kortenberg | Vlaams-Brabant | 275 000 € | 455 000 € | +180 000 € | +65,5 % | 133 | 197 | Bekijk de kaart |
| 293 | Pelt | Pelt | Limburg | 202 500 € | 335 000 € | +132 500 € | +65,4 % | 178 | 297 | Bekijk de kaart |
| 294 | Dinant | Dinant | Namen | 130 000 € | 215 000 € | +85 000 € | +65,4 % | 136 | 140 | Bekijk de kaart |
| 295 | Somme-Leuze | Somme-Leuze | Namen | 115 000 € | 190 000 € | +75 000 € | +65,2 % | 105 | 86 | Bekijk de kaart |
| 296 | Chaumont-Gistoux | Chaumont-Gistoux | Waals-Brabant | 325 000 € | 536 500 € | +211 500 € | +65,1 % | 81 | 127 | Bekijk de kaart |
| 297 | De Haan | De Haan | West-Vlaanderen | 200 000 € | 330 000 € | +130 000 € | +65,0 % | 167 | 208 | Bekijk de kaart |
| 298 | Deinze | Deinze | Oost-Vlaanderen | 220 000 € | 363 052 € | +143 052 € | +65,0 % | 281 | 411 | Bekijk de kaart |
| 299 | Éghezée | Éghezée | Namen | 200 000 € | 330 000 € | +130 000 € | +65,0 % | 116 | 139 | Bekijk de kaart |
| 300 | Sombreffe | Sombreffe | Namen | 174 263 € | 287 500 € | +113 237 € | +65,0 % | 74 | 70 | Bekijk de kaart |
| 301 | Wanze | Wanze | Luik | 142 500 € | 235 000 € | +92 500 € | +64,9 % | 115 | 112 | Bekijk de kaart |
| 302 | Schilde | Schilde | Antwerpen | 375 000 € | 618 000 € | +243 000 € | +64,8 % | 176 | 296 | Bekijk de kaart |
| 303 | Lasne | Lasne | Waals-Brabant | 449 000 € | 740 000 € | +291 000 € | +64,8 % | 126 | 184 | Bekijk de kaart |
| 304 | Dour | Dour | Henegouwen | 88 000 € | 145 000 € | +57 000 € | +64,8 % | 210 | 198 | Bekijk de kaart |
| 305 | Scherpenheuvel-Zichem | Scherpenheuvel-Zichem | Vlaams-Brabant | 179 125 € | 295 000 € | +115 875 € | +64,7 % | 202 | 277 | Bekijk de kaart |
| 306 | Nieuwerkerken | Nieuwerkerken | Limburg | 170 000 € | 280 000 € | +110 000 € | +64,7 % | 41 | 69 | Bekijk de kaart |
| 307 | Zwalm | Zwalm | Oost-Vlaanderen | 197 500 € | 325 000 € | +127 500 € | +64,6 % | 62 | 89 | Bekijk de kaart |
| 308 | Maaseik | Maaseik | Limburg | 195 000 € | 321 000 € | +126 000 € | +64,6 % | 168 | 239 | Bekijk de kaart |
| 309 | Incourt | Incourt | Waals-Brabant | 260 000 € | 427 750 € | +167 750 € | +64,5 % | 45 | 47 | Bekijk de kaart |
| 310 | Hamoir | Hamoir | Luik | 138 000 € | 227 000 € | +89 000 € | +64,5 % | 32 | 50 | Bekijk de kaart |
| 311 | Grâce-Hollogne | Grâce-Hollogne | Luik | 133 750 € | 220 000 € | +86 250 € | +64,5 % | 176 | 227 | Bekijk de kaart |
| 312 | Haaltert | Haaltert | Oost-Vlaanderen | 188 000 € | 309 000 € | +121 000 € | +64,4 % | 141 | 186 | Bekijk de kaart |
| 313 | Amay | Amay | Luik | 135 000 € | 222 000 € | +87 000 € | +64,4 % | 149 | 130 | Bekijk de kaart |
| 314 | Oudergem | Oudergem | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 350 000 € | 575 000 € | +225 000 € | +64,3 % | 148 | 141 | Bekijk de kaart |
| 315 | Brugge | Brugge | West-Vlaanderen | 213 000 € | 350 000 € | +137 000 € | +64,3 % | 1 103 | 1 462 | Bekijk de kaart |
| 316 | Liedekerke | Liedekerke | Vlaams-Brabant | 195 000 € | 320 000 € | +125 000 € | +64,1 % | 110 | 143 | Bekijk de kaart |
| 317 | Arendonk | Arendonk | Antwerpen | 205 000 € | 335 500 € | +130 500 € | +63,7 % | 111 | 158 | Bekijk de kaart |
| 318 | Middelkerke | Middelkerke | West-Vlaanderen | 171 000 € | 280 000 € | +109 000 € | +63,7 % | 208 | 255 | Bekijk de kaart |
| 319 | Geraardsbergen | Geraardsbergen | Oost-Vlaanderen | 150 000 € | 245 500 € | +95 500 € | +63,7 % | 347 | 512 | Bekijk de kaart |
| 320 | Herenthout | Herenthout | Antwerpen | 189 500 € | 310 000 € | +120 500 € | +63,6 % | 62 | 71 | Bekijk de kaart |
| 321 | Seneffe | Seneffe | Henegouwen | 165 000 € | 270 000 € | +105 000 € | +63,6 % | 91 | 100 | Bekijk de kaart |
| 322 | Borgworm | Borgworm | Luik | 165 000 € | 270 000 € | +105 000 € | +63,6 % | 88 | 152 | Bekijk de kaart |
| 323 | Lommel | Lommel | Limburg | 205 000 € | 335 000 € | +130 000 € | +63,4 % | 222 | 311 | Bekijk de kaart |
| 324 | Saint-Léger | Saint-Léger | Luxemburg | 150 000 € | 245 000 € | +95 000 € | +63,3 % | 30 | 40 | Bekijk de kaart |
| 325 | Anhée | Anhée | Namen | 150 000 € | 245 000 € | +95 000 € | +63,3 % | 75 | 66 | Bekijk de kaart |
| 326 | Beauraing | Beauraing | Namen | 128 000 € | 209 000 € | +81 000 € | +63,3 % | 88 | 97 | Bekijk de kaart |
| 327 | Mol | Mol | Antwerpen | 190 000 € | 310 000 € | +120 000 € | +63,2 % | 241 | 390 | Bekijk de kaart |
| 328 | Stabroek | Stabroek | Antwerpen | 230 000 € | 375 000 € | +145 000 € | +63,0 % | 163 | 212 | Bekijk de kaart |
| 329 | Bornem | Bornem | Antwerpen | 209 000 € | 340 754 € | +131 754 € | +63,0 % | 162 | 226 | Bekijk de kaart |
| 330 | Diest | Diest | Vlaams-Brabant | 175 000 € | 285 000 € | +110 000 € | +62,9 % | 189 | 210 | Bekijk de kaart |
| 331 | Poperinge | Poperinge | West-Vlaanderen | 144 500 € | 235 000 € | +90 500 € | +62,6 % | 186 | 203 | Bekijk de kaart |
| 332 | Moorslede | Moorslede | West-Vlaanderen | 150 750 € | 245 000 € | +94 250 € | +62,5 % | 94 | 119 | Bekijk de kaart |
| 333 | Assesse | Assesse | Namen | 200 000 € | 325 000 € | +125 000 € | +62,5 % | 38 | 53 | Bekijk de kaart |
| 334 | Brussel | Brussel | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 265 000 € | 430 000 € | +165 000 € | +62,3 % | 247 | 232 | Bekijk de kaart |
| 335 | Sint-Lambrechts-Woluwe | Sint-Lambrechts-Woluwe | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 410 000 € | 665 000 € | +255 000 € | +62,2 % | 116 | 126 | Bekijk de kaart |
| 336 | Sint-Pieters-Leeuw | Sint-Pieters-Leeuw | Vlaams-Brabant | 225 000 € | 365 000 € | +140 000 € | +62,2 % | 213 | 289 | Bekijk de kaart |
| 337 | Beernem | Beernem | West-Vlaanderen | 225 000 € | 365 000 € | +140 000 € | +62,2 % | 101 | 133 | Bekijk de kaart |
| 338 | Aarlen | Aarlen | Luxemburg | 240 000 € | 389 000 € | +149 000 € | +62,1 % | 185 | 240 | Bekijk de kaart |
| 339 | Kraainem | Kraainem | Vlaams-Brabant | 395 000 € | 640 000 € | +245 000 € | +62,0 % | 101 | 136 | Bekijk de kaart |
| 340 | Hoeilaart | Hoeilaart | Vlaams-Brabant | 295 000 € | 477 500 € | +182 500 € | +61,9 % | 83 | 113 | Bekijk de kaart |
| 341 | Boom | Boom | Antwerpen | 170 000 € | 275 000 € | +105 000 € | +61,8 % | 168 | 199 | Bekijk de kaart |
| 342 | Zelzate | Zelzate | Oost-Vlaanderen | 170 000 € | 275 000 € | +105 000 € | +61,8 % | 118 | 155 | Bekijk de kaart |
| 343 | Estaimpuis | Estaimpuis | Henegouwen | 150 000 € | 242 500 € | +92 500 € | +61,7 % | 137 | 131 | Bekijk de kaart |
| 344 | Stavelot | Stavelot | Luik | 117 500 € | 190 000 € | +72 500 € | +61,7 % | 58 | 71 | Bekijk de kaart |
| 345 | Maasmechelen | Maasmechelen | Limburg | 177 000 € | 286 000 € | +109 000 € | +61,6 % | 223 | 298 | Bekijk de kaart |
| 346 | Floreffe | Floreffe | Namen | 182 500 € | 295 000 € | +112 500 € | +61,6 % | 48 | 65 | Bekijk de kaart |
| 347 | Westerlo | Westerlo | Antwerpen | 207 500 € | 335 000 € | +127 500 € | +61,4 % | 106 | 199 | Bekijk de kaart |
| 348 | Villers-la-Ville | Villers-la-Ville | Waals-Brabant | 235 500 € | 380 000 € | +144 500 € | +61,4 % | 72 | 117 | Bekijk de kaart |
| 349 | Le Roeulx | Le Roeulx | Henegouwen | 155 000 € | 250 000 € | +95 000 € | +61,3 % | 83 | 84 | Bekijk de kaart |
| 350 | Londerzeel | Londerzeel | Vlaams-Brabant | 245 000 € | 395 000 € | +150 000 € | +61,2 % | 105 | 219 | Bekijk de kaart |
| 351 | Knokke-Heist | Knokke-Heist | West-Vlaanderen | 455 000 € | 732 500 € | +277 500 € | +61,0 % | 237 | 324 | Bekijk de kaart |
| 352 | Chapelle-lez-Herlaimont | Chapelle-lez-Herlaimont | Henegouwen | 118 000 € | 190 000 € | +72 000 € | +61,0 % | 100 | 130 | Bekijk de kaart |
| 353 | Vilvoorde | Vilvoorde | Vlaams-Brabant | 220 000 € | 354 000 € | +134 000 € | +60,9 % | 345 | 335 | Bekijk de kaart |
| 354 | Geel | Geel | Antwerpen | 211 500 € | 340 000 € | +128 500 € | +60,8 % | 241 | 320 | Bekijk de kaart |
| 355 | Kasteelbrakel | Kasteelbrakel | Waals-Brabant | 253 250 € | 407 000 € | +153 750 € | +60,7 % | 76 | 122 | Bekijk de kaart |
| 356 | Sint-Genesius-Rode | Sint-Genesius-Rode | Vlaams-Brabant | 356 500 € | 572 500 € | +216 000 € | +60,6 % | 178 | 195 | Bekijk de kaart |
| 357 | Les Bons Villers | Les Bons Villers | Henegouwen | 165 000 € | 265 000 € | +100 000 € | +60,6 % | 73 | 102 | Bekijk de kaart |
| 358 | Andenne | Andenne | Namen | 155 000 € | 249 000 € | +94 000 € | +60,6 % | 232 | 260 | Bekijk de kaart |
| 359 | Geldenaken | Geldenaken | Waals-Brabant | 200 000 € | 320 500 € | +120 500 € | +60,2 % | 112 | 139 | Bekijk de kaart |
| 360 | Ukkel | Ukkel | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 437 500 € | 700 000 € | +262 500 € | +60,0 % | 318 | 333 | Bekijk de kaart |
| 361 | Oostrozebeke | Oostrozebeke | West-Vlaanderen | 187 500 € | 300 000 € | +112 500 € | +60,0 % | 42 | 60 | Bekijk de kaart |
| 362 | Beloeil | Beloeil | Henegouwen | 120 000 € | 192 000 € | +72 000 € | +60,0 % | 157 | 160 | Bekijk de kaart |
| 363 | Houthalen-Helchteren | Houthalen-Helchteren | Limburg | 190 000 € | 304 000 € | +114 000 € | +60,0 % | 170 | 240 | Bekijk de kaart |
| 364 | Gedinne | Gedinne | Namen | 125 000 € | 200 000 € | +75 000 € | +60,0 % | 56 | 72 | Bekijk de kaart |
| 365 | Tielt | Tielt | West-Vlaanderen | 172 000 € | 275 000 € | +103 000 € | +59,9 % | 219 | 349 | Bekijk de kaart |
| 366 | Waver | Waver | Waals-Brabant | 260 000 € | 415 000 € | +155 000 € | +59,6 % | 252 | 326 | Bekijk de kaart |
| 367 | Aywaille | Aywaille | Luik | 141 000 € | 225 000 € | +84 000 € | +59,6 % | 116 | 119 | Bekijk de kaart |
| 368 | Meerhout | Meerhout | Antwerpen | 175 500 € | 280 000 € | +104 500 € | +59,5 % | 89 | 83 | Bekijk de kaart |
| 369 | Harelbeke | Harelbeke | West-Vlaanderen | 160 000 € | 255 000 € | +95 000 € | +59,4 % | 237 | 368 | Bekijk de kaart |
| 370 | Beersel | Beersel | Vlaams-Brabant | 270 000 € | 430 000 € | +160 000 € | +59,3 % | 207 | 299 | Bekijk de kaart |
| 371 | Hensies | Hensies | Henegouwen | 118 500 € | 188 800 € | +70 300 € | +59,3 % | 40 | 66 | Bekijk de kaart |
| 372 | Bertrix | Bertrix | Luxemburg | 130 000 € | 207 000 € | +77 000 € | +59,2 % | 42 | 70 | Bekijk de kaart |
| 373 | Ramillies | Ramillies | Waals-Brabant | 213 750 € | 340 000 € | +126 250 € | +59,1 % | 46 | 68 | Bekijk de kaart |
| 374 | Courcelles | Courcelles | Henegouwen | 110 000 € | 175 000 € | +65 000 € | +59,1 % | 325 | 326 | Bekijk de kaart |
| 375 | Merchtem | Merchtem | Vlaams-Brabant | 250 000 € | 397 500 € | +147 500 € | +59,0 % | 103 | 139 | Bekijk de kaart |
| 376 | Jurbeke | Jurbeke | Henegouwen | 188 750 € | 300 000 € | +111 250 € | +58,9 % | 68 | 89 | Bekijk de kaart |
| 377 | Halen | Halen | Limburg | 185 000 € | 294 000 € | +109 000 € | +58,9 % | 69 | 80 | Bekijk de kaart |
| 378 | Faimes | Faimes | Luik | 172 500 € | 274 000 € | +101 500 € | +58,8 % | 30 | 34 | Bekijk de kaart |
| 379 | Hannuit | Hannuit | Luik | 177 500 € | 281 775 € | +104 275 € | +58,7 % | 122 | 150 | Bekijk de kaart |
| 380 | Menen | Menen | West-Vlaanderen | 120 000 € | 190 000 € | +70 000 € | +58,3 % | 457 | 508 | Bekijk de kaart |
| 381 | Dilsen-Stokkem | Dilsen-Stokkem | Limburg | 175 000 € | 277 000 € | +102 000 € | +58,3 % | 140 | 170 | Bekijk de kaart |
| 382 | Wezembeek-Oppem | Wezembeek-Oppem | Vlaams-Brabant | 375 000 € | 592 500 € | +217 500 € | +58,0 % | 92 | 134 | Bekijk de kaart |
| 383 | Wervik | Wervik | West-Vlaanderen | 139 250 € | 220 000 € | +80 750 € | +58,0 % | 172 | 242 | Bekijk de kaart |
| 384 | Kuurne | Kuurne | West-Vlaanderen | 174 000 € | 275 000 € | +101 000 € | +58,0 % | 111 | 192 | Bekijk de kaart |
| 385 | Charleroi | Charleroi | Henegouwen | 100 000 € | 158 000 € | +58 000 € | +58,0 % | 1 962 | 2 073 | Bekijk de kaart |
| 386 | Ciney | Ciney | Namen | 172 500 € | 272 500 € | +100 000 € | +58,0 % | 110 | 124 | Bekijk de kaart |
| 387 | Vresse-sur-Semois | Vresse-sur-Semois | Namen | 110 000 € | 173 750 € | +63 750 € | +58,0 % | 53 | 50 | Bekijk de kaart |
| 388 | Leopoldsburg | Leopoldsburg | Limburg | 175 000 € | 276 250 € | +101 250 € | +57,9 % | 119 | 156 | Bekijk de kaart |
| 389 | Ottignies-Louvain-la-Neuve | Ottignies-Louvain-la-Neuve | Waals-Brabant | 260 000 € | 410 000 € | +150 000 € | +57,7 % | 142 | 176 | Bekijk de kaart |
| 390 | Pepinster | Pepinster | Luik | 139 000 € | 219 000 € | +80 000 € | +57,6 % | 84 | 105 | Bekijk de kaart |
| 391 | Aalter | Aalter | Oost-Vlaanderen | 233 000 € | 367 000 € | +134 000 € | +57,5 % | 166 | 257 | Bekijk de kaart |
| 392 | Fleurus | Fleurus | Henegouwen | 127 000 € | 200 000 € | +73 000 € | +57,5 % | 222 | 231 | Bekijk de kaart |
| 393 | Bredene | Bredene | West-Vlaanderen | 179 500 € | 282 500 € | +103 000 € | +57,4 % | 166 | 184 | Bekijk de kaart |
| 394 | Remicourt | Remicourt | Luik | 170 000 € | 267 500 € | +97 500 € | +57,4 % | 43 | 44 | Bekijk de kaart |
| 395 | Pont-à-Celles | Pont-à-Celles | Henegouwen | 159 000 € | 250 000 € | +91 000 € | +57,2 % | 164 | 165 | Bekijk de kaart |
| 396 | Berlaar | Berlaar | Antwerpen | 210 000 € | 330 000 € | +120 000 € | +57,1 % | 96 | 119 | Bekijk de kaart |
| 397 | Waterloo | Waterloo | Waals-Brabant | 350 000 € | 550 000 € | +200 000 € | +57,1 % | 263 | 336 | Bekijk de kaart |
| 398 | Spa | Spa | Luik | 175 000 € | 275 000 € | +100 000 € | +57,1 % | 73 | 99 | Bekijk de kaart |
| 399 | Verviers | Verviers | Luik | 145 500 € | 228 500 € | +83 000 € | +57,0 % | 285 | 366 | Bekijk de kaart |
| 400 | Kapellen | Kapellen | Antwerpen | 274 000 € | 430 000 € | +156 000 € | +56,9 % | 248 | 370 | Bekijk de kaart |
| 401 | Meise | Meise | Vlaams-Brabant | 300 000 € | 470 000 € | +170 000 € | +56,7 % | 138 | 171 | Bekijk de kaart |
| 402 | Thuin | Thuin | Henegouwen | 150 000 € | 235 000 € | +85 000 € | +56,7 % | 120 | 126 | Bekijk de kaart |
| 403 | Bocholt | Bocholt | Limburg | 201 000 € | 315 000 € | +114 000 € | +56,7 % | 87 | 131 | Bekijk de kaart |
| 404 | Mettet | Mettet | Namen | 150 000 € | 235 000 € | +85 000 € | +56,7 % | 87 | 111 | Bekijk de kaart |
| 405 | Merksplas | Merksplas | Antwerpen | 220 000 € | 344 500 € | +124 500 € | +56,6 % | 45 | 64 | Bekijk de kaart |
| 406 | Vosselaar | Vosselaar | Antwerpen | 255 000 € | 399 000 € | +144 000 € | +56,5 % | 73 | 122 | Bekijk de kaart |
| 407 | Kapelle-op-den-Bos | Kapelle-op-den-Bos | Vlaams-Brabant | 240 000 € | 375 500 € | +135 500 € | +56,5 % | 81 | 89 | Bekijk de kaart |
| 408 | La Louvière | La Louvière | Henegouwen | 115 000 € | 180 000 € | +65 000 € | +56,5 % | 567 | 634 | Bekijk de kaart |
| 409 | Bierbeek | Bierbeek | Vlaams-Brabant | 275 000 € | 430 000 € | +155 000 € | +56,4 % | 47 | 105 | Bekijk de kaart |
| 410 | Namen | Namen | Namen | 195 000 € | 305 000 € | +110 000 € | +56,4 % | 650 | 832 | Bekijk de kaart |
| 411 | Heers | Heers | Limburg | 155 000 € | 242 250 € | +87 250 € | +56,3 % | 69 | 84 | Bekijk de kaart |
| 412 | Merbes-le-Château | Merbes-le-Château | Henegouwen | 142 500 € | 222 500 € | +80 000 € | +56,1 % | 34 | 46 | Bekijk de kaart |
| 413 | Eigenbrakel | Eigenbrakel | Waals-Brabant | 266 000 € | 415 000 € | +149 000 € | +56,0 % | 275 | 391 | Bekijk de kaart |
| 414 | Colfontaine | Colfontaine | Henegouwen | 85 000 € | 132 560 € | +47 560 € | +56,0 % | 268 | 250 | Bekijk de kaart |
| 415 | Rendeux | Rendeux | Luxemburg | 120 000 € | 187 250 € | +67 250 € | +56,0 % | 62 | 67 | Bekijk de kaart |
| 416 | Hechtel-Eksel | Hechtel-Eksel | Limburg | 202 000 € | 315 000 € | +113 000 € | +55,9 % | 74 | 129 | Bekijk de kaart |
| 417 | Keerbergen | Keerbergen | Vlaams-Brabant | 305 000 € | 475 000 € | +170 000 € | +55,7 % | 95 | 165 | Bekijk de kaart |
| 418 | Frameries | Frameries | Henegouwen | 90 000 € | 140 000 € | +50 000 € | +55,6 % | 242 | 230 | Bekijk de kaart |
| 419 | Saint-Ghislain | Saint-Ghislain | Henegouwen | 135 000 € | 210 000 € | +75 000 € | +55,6 % | 186 | 196 | Bekijk de kaart |
| 420 | Moeskroen | Moeskroen | Henegouwen | 128 000 € | 199 000 € | +71 000 € | +55,5 % | 638 | 697 | Bekijk de kaart |
| 421 | Ham-sur-Heure-Nalinnes | Ham-sur-Heure-Nalinnes | Henegouwen | 173 750 € | 270 000 € | +96 250 € | +55,4 % | 104 | 144 | Bekijk de kaart |
| 422 | Gouvy | Gouvy | Luxemburg | 161 000 € | 250 000 € | +89 000 € | +55,3 % | 37 | 64 | Bekijk de kaart |
| 423 | Zedelgem | Zedelgem | West-Vlaanderen | 235 500 € | 365 000 € | +129 500 € | +55,0 % | 171 | 244 | Bekijk de kaart |
| 424 | Fontaine-l’Évêque | Fontaine-l’Évêque | Henegouwen | 120 000 € | 186 000 € | +66 000 € | +55,0 % | 134 | 153 | Bekijk de kaart |
| 425 | Zoersel | Zoersel | Antwerpen | 320 000 € | 495 000 € | +175 000 € | +54,7 % | 168 | 260 | Bekijk de kaart |
| 426 | Doornik | Doornik | Henegouwen | 150 000 € | 232 000 € | +82 000 € | +54,7 % | 502 | 678 | Bekijk de kaart |
| 427 | Morlanwelz | Morlanwelz | Henegouwen | 110 000 € | 170 000 € | +60 000 € | +54,5 % | 159 | 219 | Bekijk de kaart |
| 428 | Quaregnon | Quaregnon | Henegouwen | 90 000 € | 139 000 € | +49 000 € | +54,4 % | 171 | 163 | Bekijk de kaart |
| 429 | Asse | Asse | Vlaams-Brabant | 260 000 € | 400 000 € | +140 000 € | +53,8 % | 197 | 246 | Bekijk de kaart |
| 430 | Yvoir | Yvoir | Namen | 162 500 € | 250 000 € | +87 500 € | +53,8 % | 98 | 98 | Bekijk de kaart |
| 431 | Wingene | Wingene | West-Vlaanderen | 224 500 € | 345 000 € | +120 500 € | +53,7 % | 137 | 163 | Bekijk de kaart |
| 432 | Dilbeek | Dilbeek | Vlaams-Brabant | 280 000 € | 430 000 € | +150 000 € | +53,6 % | 254 | 414 | Bekijk de kaart |
| 433 | Turnhout | Turnhout | Antwerpen | 195 000 € | 299 333 € | +104 333 € | +53,5 % | 296 | 529 | Bekijk de kaart |
| 434 | Gembloux | Gembloux | Namen | 215 000 € | 330 000 € | +115 000 € | +53,5 % | 176 | 200 | Bekijk de kaart |
| 435 | Hotton | Hotton | Luxemburg | 150 000 € | 230 000 € | +80 000 € | +53,3 % | 37 | 42 | Bekijk de kaart |
| 436 | Sint-Agatha-Berchem | Sint-Agatha-Berchem | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 270 000 € | 413 750 € | +143 750 € | +53,2 % | 77 | 92 | Bekijk de kaart |
| 437 | Watermaal-Bosvoorde | Watermaal-Bosvoorde | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 391 000 € | 599 000 € | +208 000 € | +53,2 % | 98 | 119 | Bekijk de kaart |
| 438 | Nassogne | Nassogne | Luxemburg | 160 000 € | 245 000 € | +85 000 € | +53,1 % | 53 | 59 | Bekijk de kaart |
| 439 | Lubbeek | Lubbeek | Vlaams-Brabant | 299 999 € | 459 000 € | +159 001 € | +53,0 % | 103 | 150 | Bekijk de kaart |
| 440 | Rebecq | Rebecq | Waals-Brabant | 185 000 € | 282 500 € | +97 500 € | +52,7 % | 109 | 123 | Bekijk de kaart |
| 441 | Edingen | Edingen | Henegouwen | 195 000 € | 297 500 € | +102 500 € | +52,6 % | 117 | 124 | Bekijk de kaart |
| 442 | Beerse | Beerse | Antwerpen | 250 000 € | 380 000 € | +130 000 € | +52,0 % | 105 | 194 | Bekijk de kaart |
| 443 | Lille | Lille | Antwerpen | 235 000 € | 357 250 € | +122 250 € | +52,0 % | 88 | 157 | Bekijk de kaart |
| 444 | Boutersem | Boutersem | Vlaams-Brabant | 250 000 € | 380 000 € | +130 000 € | +52,0 % | 67 | 71 | Bekijk de kaart |
| 445 | Sint-Pieters-Woluwe | Sint-Pieters-Woluwe | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 477 500 € | 725 500 € | +248 000 € | +51,9 % | 187 | 209 | Bekijk de kaart |
| 446 | Cerfontaine | Cerfontaine | Namen | 103 750 € | 157 500 € | +53 750 € | +51,8 % | 50 | 64 | Bekijk de kaart |
| 447 | Rochefort | Rochefort | Namen | 145 000 € | 220 000 € | +75 000 € | +51,7 % | 110 | 138 | Bekijk de kaart |
| 448 | Overijse | Overijse | Vlaams-Brabant | 350 000 € | 530 000 € | +180 000 € | +51,4 % | 217 | 285 | Bekijk de kaart |
| 449 | Terhulpen | Terhulpen | Waals-Brabant | 350 000 € | 530 000 € | +180 000 € | +51,4 % | 62 | 86 | Bekijk de kaart |
| 450 | Ichtegem | Ichtegem | West-Vlaanderen | 190 000 € | 287 500 € | +97 500 € | +51,3 % | 109 | 148 | Bekijk de kaart |
| 451 | Linkebeek | Linkebeek | Vlaams-Brabant | 334 000 € | 505 000 € | +171 000 € | +51,2 % | 38 | 53 | Bekijk de kaart |
| 452 | Evere | Evere | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 288 000 € | 435 000 € | +147 000 € | +51,0 % | 69 | 52 | Bekijk de kaart |
| 453 | Bevekom | Bevekom | Waals-Brabant | 262 500 € | 396 000 € | +133 500 € | +50,9 % | 61 | 81 | Bekijk de kaart |
| 454 | Tubeke | Tubeke | Waals-Brabant | 199 000 € | 300 000 € | +101 000 € | +50,8 % | 171 | 227 | Bekijk de kaart |
| 455 | Ardooie | Ardooie | West-Vlaanderen | 185 000 € | 279 000 € | +94 000 € | +50,8 % | 78 | 103 | Bekijk de kaart |
| 456 | Grobbendonk | Grobbendonk | Antwerpen | 225 000 € | 339 000 € | +114 000 € | +50,7 % | 95 | 121 | Bekijk de kaart |
| 457 | Érezée | Érezée | Luxemburg | 137 500 € | 207 000 € | +69 500 € | +50,5 % | 50 | 66 | Bekijk de kaart |
| 458 | Chiny | Chiny | Luxemburg | 153 000 € | 230 000 € | +77 000 € | +50,3 % | 59 | 58 | Bekijk de kaart |
| 459 | Pepingen | Pepingen | Vlaams-Brabant | 275 000 € | 412 500 € | +137 500 € | +50,0 % | 33 | 40 | Bekijk de kaart |
| 460 | Boussu | Boussu | Henegouwen | 100 000 € | 150 000 € | +50 000 € | +50,0 % | 194 | 204 | Bekijk de kaart |
| 461 | Antoing | Antoing | Henegouwen | 120 000 € | 180 000 € | +60 000 € | +50,0 % | 82 | 70 | Bekijk de kaart |
| 462 | Roosdaal | Roosdaal | Vlaams-Brabant | 240 000 € | 359 500 € | +119 500 € | +49,8 % | 86 | 115 | Bekijk de kaart |
| 463 | Itter | Itter | Waals-Brabant | 247 250 € | 370 000 € | +122 750 € | +49,6 % | 42 | 84 | Bekijk de kaart |
| 464 | Zulte | Zulte | Oost-Vlaanderen | 202 500 € | 302 500 € | +100 000 € | +49,4 % | 88 | 130 | Bekijk de kaart |
| 465 | Rixensart | Rixensart | Waals-Brabant | 325 000 € | 485 000 € | +160 000 € | +49,2 % | 194 | 253 | Bekijk de kaart |
| 466 | Bergen | Bergen | Henegouwen | 127 500 € | 190 000 € | +62 500 € | +49,0 % | 818 | 817 | Bekijk de kaart |
| 467 | Opwijk | Opwijk | Vlaams-Brabant | 235 000 € | 348 000 € | +113 000 € | +48,1 % | 71 | 135 | Bekijk de kaart |
| 468 | Lessen | Lessen | Henegouwen | 135 000 € | 200 000 € | +65 000 € | +48,1 % | 195 | 237 | Bekijk de kaart |
| 469 | Boechout | Boechout | Antwerpen | 294 500 € | 435 000 € | +140 500 € | +47,7 % | 85 | 111 | Bekijk de kaart |
| 470 | Ganshoren | Ganshoren | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 260 000 € | 384 000 € | +124 000 € | +47,7 % | 52 | 58 | Bekijk de kaart |
| 471 | Anderlecht | Anderlecht | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 231 000 € | 341 000 € | +110 000 € | +47,6 % | 207 | 201 | Bekijk de kaart |
| 472 | Walcourt | Walcourt | Namen | 155 000 € | 228 500 € | +73 500 € | +47,4 % | 149 | 184 | Bekijk de kaart |
| 473 | Malmedy | Malmedy | Luik | 169 000 € | 249 000 € | +80 000 € | +47,3 % | 53 | 85 | Bekijk de kaart |
| 474 | Pajottegem | Pajottegem | Vlaams-Brabant | 237 750 € | 350 000 € | +112 250 € | +47,2 % | 172 | 236 | Bekijk de kaart |
| 475 | Florennes | Florennes | Namen | 136 000 € | 200 000 € | +64 000 € | +47,1 % | 81 | 105 | Bekijk de kaart |
| 476 | Gistel | Gistel | West-Vlaanderen | 194 000 € | 284 500 € | +90 500 € | +46,6 % | 104 | 130 | Bekijk de kaart |
| 477 | Kluisbergen | Kluisbergen | Oost-Vlaanderen | 171 500 € | 250 250 € | +78 750 € | +45,9 % | 56 | 103 | Bekijk de kaart |
| 478 | Sint-Jans-Molenbeek | Sint-Jans-Molenbeek | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 240 000 € | 350 000 € | +110 000 € | +45,8 % | 75 | 62 | Bekijk de kaart |
| 479 | Binche | Binche | Henegouwen | 120 000 € | 175 000 € | +55 000 € | +45,8 % | 288 | 360 | Bekijk de kaart |
| 480 | Tremelo | Tremelo | Vlaams-Brabant | 248 000 € | 360 000 € | +112 000 € | +45,2 % | 95 | 169 | Bekijk de kaart |
| 481 | Koekelare | Koekelare | West-Vlaanderen | 185 000 € | 268 000 € | +83 000 € | +44,9 % | 72 | 120 | Bekijk de kaart |
| 482 | De Panne | De Panne | West-Vlaanderen | 190 000 € | 275 000 € | +85 000 € | +44,7 % | 89 | 123 | Bekijk de kaart |
| 483 | Elzele | Elzele | Henegouwen | 180 000 € | 260 000 € | +80 000 € | +44,4 % | 51 | 64 | Bekijk de kaart |
| 484 | Bekkevoort | Bekkevoort | Vlaams-Brabant | 220 000 € | 317 500 € | +97 500 € | +44,3 % | 49 | 56 | Bekijk de kaart |
| 485 | Koksijde | Koksijde | West-Vlaanderen | 310 000 € | 447 000 € | +137 000 € | +44,2 % | 203 | 271 | Bekijk de kaart |
| 486 | Genepiën | Genepiën | Waals-Brabant | 230 000 € | 330 000 € | +100 000 € | +43,5 % | 122 | 158 | Bekijk de kaart |
| 487 | Etterbeek | Etterbeek | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 418 500 € | 600 000 € | +181 500 € | +43,4 % | 66 | 60 | Bekijk de kaart |
| 488 | Vielsalm | Vielsalm | Luxemburg | 132 500 € | 190 000 € | +57 500 € | +43,4 % | 48 | 85 | Bekijk de kaart |
| 489 | Sint-Gillis | Sint-Gillis | Brussels Hoofdstedelijk Gewest | 384 000 € | 550 000 € | +166 000 € | +43,2 % | 36 | 34 | Bekijk de kaart |
| 490 | Graven | Graven | Waals-Brabant | 290 000 € | 415 000 € | +125 000 € | +43,1 % | 114 | 138 | Bekijk de kaart |
| 491 | Chimay | Chimay | Henegouwen | 115 000 € | 164 500 € | +49 500 € | +43,0 % | 95 | 103 | Bekijk de kaart |
| 492 | Honnelles | Honnelles | Henegouwen | 122 500 € | 175 000 € | +52 500 € | +42,9 % | 47 | 70 | Bekijk de kaart |
| 493 | Péruwelz | Péruwelz | Henegouwen | 125 000 € | 177 500 € | +52 500 € | +42,0 % | 163 | 184 | Bekijk de kaart |
| 494 | Gerpinnes | Gerpinnes | Henegouwen | 195 000 € | 275 000 € | +80 000 € | +41,0 % | 77 | 145 | Bekijk de kaart |
| 495 | Komen-Waasten | Komen-Waasten | Henegouwen | 125 000 € | 175 000 € | +50 000 € | +40,0 % | 216 | 193 | Bekijk de kaart |
| 496 | Lijsem | Lijsem | Luik | 160 000 € | 221 928 € | +61 928 € | +38,7 % | 31 | 31 | Bekijk de kaart |
| 497 | Zonnebeke | Zonnebeke | West-Vlaanderen | 175 000 € | 242 500 € | +67 500 € | +38,6 % | 91 | 125 | Bekijk de kaart |
| 498 | Staden | Staden | West-Vlaanderen | 199 000 € | 275 000 € | +76 000 € | +38,2 % | 75 | 114 | Bekijk de kaart |
| 499 | Kasterlee | Kasterlee | Antwerpen | 253 000 € | 345 000 € | +92 000 € | +36,4 % | 101 | 187 | Bekijk de kaart |
| 500 | Walhain | Walhain | Waals-Brabant | 301 250 € | 410 000 € | +108 750 € | +36,1 % | 46 | 68 | Bekijk de kaart |
| 501 | As | As | Limburg | 209 500 € | 285 000 € | +75 500 € | +36,0 % | 40 | 58 | Bekijk de kaart |
| 502 | Quévy | Quévy | Henegouwen | 140 000 € | 190 000 € | +50 000 € | +35,7 % | 78 | 79 | Bekijk de kaart |
| 503 | Beaumont | Beaumont | Henegouwen | 136 125 € | 184 000 € | +47 875 € | +35,2 % | 48 | 65 | Bekijk de kaart |
| 504 | Couvin | Couvin | Namen | 107 500 € | 145 000 € | +37 500 € | +34,9 % | 106 | 162 | Bekijk de kaart |
| 505 | Brunehaut | Brunehaut | Henegouwen | 137 500 € | 185 000 € | +47 500 € | +34,5 % | 76 | 71 | Bekijk de kaart |
| 506 | Huldenberg | Huldenberg | Vlaams-Brabant | 302 000 € | 405 000 € | +103 000 € | +34,1 % | 84 | 105 | Bekijk de kaart |
| 507 | Erquelinnes | Erquelinnes | Henegouwen | 105 000 € | 140 000 € | +35 000 € | +33,3 % | 114 | 99 | Bekijk de kaart |
| 508 | Hoei | Hoei | Luik | 150 000 € | 200 000 € | +50 000 € | +33,3 % | 179 | 185 | Bekijk de kaart |
| 509 | Momignies | Momignies | Henegouwen | 125 000 € | 165 000 € | +40 000 € | +32,0 % | 49 | 65 | Bekijk de kaart |
| 510 | Kortenaken | Kortenaken | Vlaams-Brabant | 220 000 € | 290 000 € | +70 000 € | +31,8 % | 47 | 86 | Bekijk de kaart |
| 511 | Torhout | Torhout | West-Vlaanderen | 225 000 € | 295 000 € | +70 000 € | +31,1 % | 125 | 197 | Bekijk de kaart |
| 512 | Manage | Manage | Henegouwen | 130 000 € | 169 000 € | +39 000 € | +30,0 % | 216 | 209 | Bekijk de kaart |
| 513 | Zutendaal | Zutendaal | Limburg | 225 000 € | 290 000 € | +65 000 € | +28,9 % | 40 | 81 | Bekijk de kaart |
| 514 | Hastière | Hastière | Namen | 79 750 € | 100 000 € | +20 250 € | +25,4 % | 183 | 184 | Bekijk de kaart |
| 515 | Hélécine | Hélécine | Waals-Brabant | 212 500 € | 255 000 € | +42 500 € | +20,0 % | 40 | 36 | Bekijk de kaart |
| 516 | Sivry-Rance | Sivry-Rance | Henegouwen | 140 000 € | 165 000 € | +25 000 € | +17,9 % | 41 | 35 | Bekijk de kaart |
| 517 | Froidchapelle | Froidchapelle | Henegouwen | 82 500 € | 95 000 € | +12 500 € | +15,2 % | 65 | 80 | Bekijk de kaart |
| 518 | Quiévrain | Quiévrain | Henegouwen | 111 250 € | 123 000 € | +11 750 € | +10,6 % | 65 | 69 | Bekijk de kaart |
Bron: Immolytics — gegevens uit het aangeleverde bestand, mediaanprijzen van huizen in 2010 en 2025.