Huis te koop - Astene (pagina 2)

28 zoekertjes (21 - 28)
Huis te koop Astene (RWC36213)
550 000 €

9800 Astene

BESTAANDE WONING: Deze woning bevindt zich op een fantastische locatie in Astene, Deinze. Op de hoek van een rustige nieuwe woonwijk en heeft toch een vlotte bereikbaarheid naar E17 en E40 via talrijke invalswegen. Deze woning heeft ook genoeg potentieel om er je droomwoning van te maken, deze kan zowel als handelspand als privatief gebruikt worden of opgesplitst als tweewoonst. Men kan de woning betreden via de ruime inkomhal met apart toilet en doucheruimte. Op het gelijkvloers bevindt zich tevens de ruime woonkamer met zeer grote open uitgeruste keuken met inbouwfrigo's en opzij dienstingang met aparte toegang via de parking buiten, vooraan de keuken is ook een tuin en aangrenzend de afgesloten garage. Boven zijn er 3 tot 4 slaapkamers alsook een badkamer met dubbele lavabo, bad en inloopdouche en apart toilet. Via de twee slaapkamers achteraan krijgt men ook toegang tot een mooie open terrasruimte. OMMIDDELIJK TER BESCHIKKING IEDEALE WONING VOOR VRIJ BEROEP OF KINDEROPVANG OF GEMEENSCHAP OF GROTE PRIVE WONING eigenaar verkoopt zelf zijn woning met een vastgoedcoach (geen immokantoren aub) PRACHTIGE WONING ZEKER EEN PLAATSBEZOEK WAARD NA AFSPRAAK tel nr ### tussen 10u en 20u 7 dagen op 7 te bereiken Meer weten?

4 Slaapkamer(s) 225 2 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
Huis te koop Astene (RBN70884)
440 000 €

9800 Astene

Ontdek deze unieke kans om eigenaar te worden van een stukje paradijs op een idyllische locatie. Deze eigendom, momenteel in gebruik als vakantiewoning, biedt een zeldzame combinatie van rust, natuur en luxe. Met een betoverende vijver op het terrein, kunt u dagelijks genieten van het kalmerende uitzicht op het water en de geluiden van de natuur. De locatie is perfect voor wie op zoek is naar een vredige toevluchtsoord, weg van de drukte van het dagelijkse leven, maar toch dicht genoeg bij alle nodige voorzieningen. De woning is recent geregulariseerd naar woonst, wat betekent dat u nu de mogelijkheid heeft om een prachtige open bebouwing te realiseren. Met een toegestaan volume tot maar liefst 1000m³ kunt u uw droomhuis creëren, volledig aangepast aan uw wensen en behoeften. De combinatie van een serene bosrijke omgeving, een schitterende vijver en de flexibiliteit om een ruime woning te bouwen, maakt dit aanbod werkelijk uniek. Grijp deze kans en maak op deze uitzonderlijke plek uw woondroom een werkelijkheid! Contacteer ons snel via ### of via ### EPC-NR: label 'F' Meer weten?

1 Slaapkamer(s) 38
contacteer
details
E-mail
Bellen
Huis te koop Astene (RBK87572)
395 500 €

9800 Astene

Lot 202: Deze halfopen bebouwing in landelijke stijl heeft 3 slaapkamers, een carport, een inrichtbare zolder, een bewoonbare oppervlakte van +/- 192 m² en heeft een perceel van +/- 247 m². De woning is gelegen in een groene gezinsbuurt vlak bij Deinze. Het gulle groen dat de buurt doorspekt, nodigt uit om buiten te komen. In de rustige straten zijn spelende kinderen en fietsers de koningen van de weg. Vanuit de Patershofstraat ben je met de fiets in 5 min. Bij alles wat je dagelijks nodig hebt. Even verderop vind je het Stadsbos van Deinze.Interesse of vragen? Meer info op matexi.be/astene of contacteer vrijblijvend onze sales consultant op ### Meer weten?

3 Slaapkamer(s) 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
Huis te koop Astene (RBK87571)
435 500 €

9800 Astene

Lot 195: Deze open bebouwing in landelijke stijl heeft 3 slaapkamers, een carport, een inrichtbare zolder, een bewoonbare oppervlakte van +/- 193 m² en heeft een perceel van +/- 322 m². De woning is gelegen in een groene gezinsbuurt vlak bij Deinze. Het gulle groen dat de buurt doorspekt, nodigt uit om buiten te komen. In de rustige straten zijn spelende kinderen en fietsers de koningen van de weg. Vanuit de Patershofstraat ben je met de fiets in 5 min. Bij alles wat je dagelijks nodig hebt. Even verderop vind je het Stadsbos van Deinze.Interesse of vragen? Meer info op matexi.be/astene of contacteer vrijblijvend onze sales consultant op ### Meer weten?

3 Slaapkamer(s) 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
Huis te koop Astene (RBK87570)
399 500 €

9800 Astene

Lot 203: Deze halfopen bebouwing in landelijke stijl heeft 3 slaapkamers, een carport, een inrichtbare zolder, een bewoonbare oppervlakte van +/- 204 m² en heeft een perceel van +/- 247 m². De woning is gelegen in een groene gezinsbuurt vlak bij Deinze. Het gulle groen dat de buurt doorspekt, nodigt uit om buiten te komen. In de rustige straten zijn spelende kinderen en fietsers de koningen van de weg. Vanuit de Patershofstraat ben je met de fiets in 5 min. Bij alles wat je dagelijks nodig hebt. Even verderop vind je het Stadsbos van Deinze.Interesse of vragen? Meer info op matexi.be/astene of contacteer vrijblijvend onze sales consultant op ### Meer weten?

3 Slaapkamer(s) 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
Huis te koop Astene (RBK87569)
407 500 €

9800 Astene

Lot 196: Deze halfopen bebouwing in landelijke stijl heeft 3 slaapkamers, een carport, een inrichtbare zolder, een bewoonbare oppervlakte van +/- 193 m² en heeft een perceel van +/- 244 m². De woning is gelegen in een groene gezinsbuurt vlak bij Deinze. Het gulle groen dat de buurt doorspekt, nodigt uit om buiten te komen. In de rustige straten zijn spelende kinderen en fietsers de koningen van de weg. Vanuit de Patershofstraat ben je met de fiets in 5 min. Bij alles wat je dagelijks nodig hebt. Even verderop vind je het Stadsbos van Deinze.Interesse of vragen? Meer info op matexi.be/astene of contacteer vrijblijvend onze sales consultant op ### Meer weten?

3 Slaapkamer(s) 1 Badkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
Huis te koop Astene (RBK13893)
419 500 €

9800 Astene

Onze energieneutrale nieuwbouwwoningen te Astene zijn gelegen in een aantrekkelijke woonomgeving, een ideale locatie voor mensen die op zoek zijn naar een rustige, landelijke omgeving met goede verbindingen naar grotere steden.Het dorp, gelegen aan de oevers van de Leie, is goed verbonden met Deinze en andere nabijgelegen steden via de N43 en het nabijgelegen station van Deinze.De fietssnelweg F7 (Gent-Kortrijk) passeert door Astene. Ideaal voor zowel woon-werkverkeer als recreatieve fietsers!Ondanks zijn kleinschaligheid beschikt Astene over basisvoorzieningen zoals winkels, scholen, en sportfaciliteiten.Deinze, op korte afstand, biedt uitgebreide winkelmogelijkheden, medische diensten en scholen.Onze woningen worden afgewerkt met hoogwaardige bouwmaterialen die bijdragen aan de duurzaamheid en esthetiek van de woning en onze klanten genieten van mooie handelswaarden, zoals hoogwaardige keukens en vloeren alsook energie-efficiënte systemen zoals warmtepomp met koelmodule, vloerverwarming, zonnepanelen, ventilatiesysteem D, etc. Onze focus ligt op kwaliteit en klanttevredenheid, zodat onze klanten zich kunnen concentreren op het inrichten en genieten van hun nieuwe thuis.Iedere woning beschikt over een carport, tuinberging en 3 of 4 slaapkamers!Woningbouw Taelman biedt je van het eerste contact tot en met de nazorg na de voltooiing van jullie woning een goede klantenservice! Meer weten?

3 Slaapkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen
Huis te koop Astene (RBK13892)
428 000 €

9800 Astene

4 Slaapkamer(s)
contacteer
details
E-mail
Bellen