Appartement te koop - Marchienne-au-Pont VBC30928 In optie

6030 Marchienne-au-Pont

Voorstel vanaf 159 999 €

  • 6 Slaapkamer(s)
  • 270
  • 1 Parkeerplaats(en)
  • 3 Badkamer(s)

Ben je op zoek naar Appartement te koop - Marchienne-au-Pont?

Ontvang een e-mail wanneer er een nieuw zoekertje wordt gevonden!

Maak een alert aan

Beschrijving

Referentie agentschap: V6031-1627

Virtueel bezoek : https://envisite.net/vtour/fr/bq8fgi

L'Etude des Propriétaires biedt dit VAKANTIEGEBOUW aan in MARCHIENNE-AU-PONT bestaande uit 3 appartementen.

Op de begane grond vindt u een appartement bestaande uit: een hal, een woonkamer, een eetkamer, een keuken, een badkamer, twee slaapkamers en een toilet.

Op de eerste verdieping vind je een appartement bestaande uit: een hal, een woonkamer, een eetkamer, een keuken, een badkamer, twee slaapkamers en een toilet.

Op de tweede verdieping is er een appartement bestaande uit een hal, een woonkamer, een eetkamer, een keuken, een badkamer, twee slaapkamers en een toilet.

De totale huuropbrengst is €1.380, met huurprijzen van respectievelijk €460 + €460 + €460.

Een must-see!

Alle documenten met betrekking tot deze woning kunnen worden gedownload van onze website www.immoproprio.be

Bieden vanaf €159.999 (onder voorbehoud van aanvaarding door de eigenaren).

De geadverteerde woonoppervlaktes zijn de verwarmde vloeroppervlaktes zoals aangegeven in de PEB's.

Deze beschrijving dient uitsluitend ter informatie en is niet contractueel bindend; de beschrijving kan worden gewijzigd. Toon alles Toon minder

Financiële details

  • Prijs: 159 999 €
  • Kadastraal inkomen: 1 659 €

Bouwjaar

1950

Beschrijving interieur

Aantal slaapkamers

6

Oppervlakte slaapkamer 1

12 m²

Oppervlakte slaapkamer 2

12 m²

Oppervlakte slaapkamer 3

12 m²

Oppervlakte slaapkamer 4

9 m²

Oppervlakte slaapkamer 5

9 m²

Bewoonbare opp.

270 m²

Bemeubeld

Nee

Kelder

Ja

Keuken en sanitair

Aantal badkamers

3

Aantal douchecabines

3

Aantal toiletten

3

Aantal gevels

2

Aantal verdiepingen

3

Aantal parkeerplaatsen (buiten)

Nee

Gelijkvormigheidscertificaten en attesten

Specifiek primair energieverbruik

481 kWh/m²/jaar

Totaal jaarlijks energieverbruik

41249 kWh/jaar

Geldigheidsdatum EPC

21/01/2024

CO2-uitstoot