Nieuwbouw: bedrijfsvastgoed te huur - Merksplas

1 zoekertjes (1 - 1)
1 250 €

2330 Merksplas

Prachtige nieuwbouw KMO-unit op Industrieterrein Veldenberg. Ligging: Deze KMO-unit is gelegen op het nieuwe industrie terrein Veldenberg te Merksplas. Beschrijving: Deze KMO-unit is geschikt voor productie, opslag, bewerking en of verwerking van goederen. Niet toegelaten: Louter kleinhandel; Autonome kantoren; Milieubelastende en/of hinderlijke activiteiten die niet door maatregelen binnen het perceel kunnen gebufferd worden; Seveso inrichtingen. De opslagruimte/ magazijn heeft een totaal oppervlakte van 245,87m² en een hoogte van 6,5m. De oppervlakte is onderverdeelt met het gelijkvloers van 200m² en de bovenverdieping van 45,87m². Er is een automatische sectionale poort met 4,5m hoogte aanwezig. Verder is er een technische ruimte en een toiletruimte met handenwasser aanwezig, als ook de mogelijkheid voor het plaatsen van een douche. Op de bovenverdieping is een bureau ruimte voorzien. Aansluiting voor telefoon en internet (FIBER) is aanwezig. Voor de unit zijn er 2 autostaanplaatsen voorzien. Extra's: - beschikbaar 01/08/2026 - Gemeenschappelijke kost in provisie €100/m (onderhoud terrein, syndicus, verlichting terrein,...) - Ideale ligging - Huurprijs is exclusief BTW Meer weten?

245 m² Bebouwbare opp.
Contacteer
Details
E-mail
Bellen

Slechts enkele resultaten voor deze zoekopdracht

Er worden dagelijks nieuwe woningen toegevoegd. We laten het je weten zodra er een bij je zoekcriteria past!

Ook in de buurt van Merksplas (2330)

24 550 €

2200 Herentals

Deze build-to-suit ontwikkeling van 4.000 m² biedt een ruime, flexibel in te richten bedrijfshal die volledig kan worden afgestemd op de behoeften van uw onderneming.Zowel het magazijn als de kantoorruimtes worden ontworpen volgens uw specifieke operationele vereisten, met aandacht voor functionaliteit, energieprestaties en toekomstige uitbreidingsmogelijkhedenDe magazijnruimte kan uitgerust worden met 4 laad- en loskades, elk voorzien van levellers (60 kN) en automatische poorten.Aanpalend kan een kantoorruimte van ca. 420 m² volledig op maat van uw operationele behoeften worden ontworpen, geschikt voor uiteenlopende logistieke, commerciële of industriële processen.De site is uitstekend gelegen in de industriezone van Herentals, pal langs de E313 (Antwerpen – Hasselt) en vlot bereikbaar via afrit 21.Het terrein biedt ruime parkeermogelijkheden en wordt opgeleverd volgens uw specificaties, met een geplande beschikbaarheid in Q4 2026.Geïnteresseerd in een oplossing volledig op maat van uw bedrijf?Contacteer PANORAMA B2B voor meer informatie of een vrijblijvend plaatsbezoek: ### Meer weten?

Contacteer
Details
E-mail
Bellen
+32 11 22 05 00