Appartement te koop - Sint-Pieters-Woluwe VBE25683

Avenue de Broqueville 6 1150 Sint-Pieters-Woluwe

560 000 €

  • 2 Slaapkamer(s)
  • 117
  • 1 Garage
  • 1 Parkeerplaats(en)
Avenue de Broqueville 6 1150 Sint-Pieters-Woluwe

Ben je op zoek naar Appartement te koop - Sint-Pieters-Woluwe?

Ontvang een e-mail wanneer er een nieuw zoekertje wordt gevonden!

Maak een alert aan

Beschrijving

WOLUWE-SINT-PIETERS, op een steenworp van Montgomery, op de 3e verdieping van een karaktervol gebouw, prachtig gerenoveerd APPARTEMENT (2 slpk/1 badk) van ± 115 m² bewoonbare oppervlakte. Het appartement bestaat uit een inkomhal, een volledig uitgeruste keuken met wasruimte, een ruime woonkamer van ± 50 m², een nachthal die toegang geeft tot 2 slaapkamers van ± 18 en 12 m², een badkamer en 2 toiletten. Een dienstkamer op de 6e verdieping en een kelder in de ondergrond vervolledigen het geheel. Optioneel garagebox aan de voorzijde, aangeboden aan €40.000. Elektriciteit niet conform. EPC: D- / 200 kWh/m²/jaar. Lasten: €347/maand. Te ontdekken zonder uitstel met L&P! Toon alles Toon minder

Financiële details

  • Prijs: 560 000 €
  • Onderhoudskost: 347 €

Bouwjaar

1933

Beschikbaarheid

Bij akte

Beschrijving interieur

Aantal slaapkamers

2

Oppervlakte slaapkamer 1

18 m²

Oppervlakte slaapkamer 2

12 m²

Bewoonbare opp.

117 m²

Bemeubeld

Nee

Oppervlakte van de woonruimte

50 m²

Kelder

Ja

Eetkamer

Ja

Garage

Ja

Aantal garages

1

Aantal parkeerplaatsen (binnenshuis)

1

Keuken en sanitair

Keukenuitrusting

Super uitgerust

Oppervlakte van de keuken

9 m²

Aantal badkamers

1

Aantal toiletten

Verdieping van het appartement

3

Aantal gevels

2

Aantal verdiepingen

6

Gasaansluiting

Ja

Gelijkvormigheidscertificaten en attesten

Specifiek primair energieverbruik

200 kWh/m²/jaar

Geldigheidsdatum EPC

25/10/2025

CO2-uitstoot

38

Certificaat - elektrische installatie

Nee, certificaat voldoet niet

Stedenbouw en omgeving

Type overstromingsgevoeligheid

niet gelegen in een overstromingsgebied

Afgebakend overstromingsgebied

(Niet van toepassing)

Immovlan.be toont de gegevens die door de verkoper werden aangeleverd. Indien belangrijke of verplichte data ontbreken, is dit omdat deze ons niet werden verstrekt.